Izaugsme

Personāla vadības speciālistu kursi

28. jūn 2021, 15:00 - 28. jūn 2021, 17:30

Apraksts:

PERSONĀLA VADĪBAS SPECIĀLISTU kursi - 28. jūnijā

Izmantojiet iespēju par personāla atlasi un citām nozīmīgām personāla vadības funkcijām uzzināt no profesionāliem pasniedzējiem, kuri labprāt dalīsies praktiskajā pieredzē!

Personāla vadītājam ir ļoti nozīmīga loma uzņēmuma darbībā. Tas ir amats, kurā nepieciešama prognozēšanas māksla, spēja paredzēt, kā attiecīgais pretendents vēlāk varētu rīkoties un strādāt reālajā darba vidē – vai potenciālais darbinieks atbilst uzņēmuma izvirzītajiem mērķiem, kritērijiem un spēs izrādīt iniciatīvu.

Mācību centrs Hansa Training piedāvā Personāla vadības speciālistu kursus, kas sastāv no četrām daļām – personāla vadība, personāllietvedība, lietišķā komunikācija un darba tiesiskās attiecības un notiks no 28.06.2021. – 18.08.2021. mācību centra telpās Raiņa bulvārī 2-3, Rīgā un/vai tiešsaistē.Mērķauditorija: biroja vadītāji, esošie un perspektīvie personāla vadības, atlases vai apmācību speciālisti, uzņēmumu un nodaļu vadītāji.

Mērķis: sniegt padziļinātu ieskatu galvenajās personāla vadības funkcijās, kā arī veidot izpratni par personāla atlasi, vadību un plānošanu. Sniegt praktiskas iemaņas personāla atlases, vērtēšanas un attīstības jautājumu risināšanā.

Kursa laikā tiks skatītas arī tēmas par lietvedības normu, darba tiesisko attiecību un lietišķās komunikācijas nozīmi personāla vadības speciālista ikdienas darbā.

PROGRAMMA
1. Personāla vadība
2. Personāllietvedība
3. Darba tiesiskās attiecības
4. Lietišķā komunikācija.KURSU NORISE: pirmdienās un trešdienās no 18.00 – 20.30 mācību centrā Hansa Training Raiņa bulvārī 2-3, Rīgā un/vai tiešsaistē.

UZZINI VAIRĀK: http://hansatraining.lv/personala-vadibas-kursi/?lng=lv

SAZIŅAI:
HT mācību centrs, SIA
Raiņa bulvāris 2-3, Rīga, LV-1050
Mob.tālr.: 20844488
E-pasts: info@hansatraining.lv
www.hansatraining.lv

Vieta

Online

Dalības maksa

254

Atslēgas Vārdi

Start upBiznessTīklošanāsJaunatnes darbiniekiNeformālā izglītībaPašattīstība