Pasākumi

Pašizaugsmes grāmatu klubs

Pieteikšanās termiņš: 27. septembris, 2020

27. sep 2020, 12:00 - 27. sep 2020, 13:00

Apraksts:

Otrā mūsu projekta BeyoU grāmatu kluba tikšanās nu būs pienākusi...
Šajā mēnesī varat pievienoties BÜ komandai lasot grāmatas par laika un stresa menedžmentu, un visi, pilni ar jauniegūtajām vai jau esošām zināšanām par šo tēmu. Iepazīsimies ar visu izlasītajām grāmatām un apspriedīsim šo tēmu!
Laipni aicināti visi, kurus interesē lasīšana, pašizaugsmes un laika un stresa menedžmenta izprašana, un arī tie kuri grib tikai klausīties un iepazīties ar sev līdzīgi domājošiem jauniešiem un šīm tēmām!
Projekts BE YOU tika finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.
ENG
Hey, hey!
The second book club meeting of our project BÜ has now arrived...
This month you can join the BÜ team reading books about time and stress management, and, everyone, full of new or existing knowledge on this topic. We will get acquainted with all the books that we have read and discuss this month's topic!
Everyone who is interested in reading and understanding of self-growth and time and stress management is kindly welcome, and also those who just want to get to know like-minded young people and learn about previously mentioned topics.
The project BE YOU was financed with the support of European Commission’s European Solidarity Corps administered in Latvia by the Agency for International Programs for Youth.

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

KultūraLīdz 18 gadiemNo 18 gadu vecumaStudentiemPašattīstībaErasmus+