Izaugsme

OHBridges Youth Exchange

Baltijas Reģionālais fonds

Orosháza, Hungary

Pieteikšanās termiņš: 12. maijs, 2019

Vieta

Orosháza, Hungary

Dalībnieku Vecums

13 - 20

Dalības maksa

10 € (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Apraksts:

Lieliska iespēja 4 jauniešiem vecumā no 13 līdz 20 gadiem piedalīties #ErasmusPlus jauniešu apmaiņas projektā "OHBridges", kas norisināsies Ungārijā, Oroshaza pilsētā. Kā arī viens grupas līderis un dalībnieks, kas dosies arī uz APV 5.-7. jūlijā, vecumā 18+!

➡️Pieteikšanās līdz 13.maijam 23:59!
Vairāk informācijas un pieteikšanās šeit:
https://forms.gle/A7brHtaWD2F2mQue8

Piesakoties projektam, Tu apstiprini, ka varēsi piedalīties visu projekta laiku, kā arī veik ziedojumu Baltijas Reģionālajam fondam 10Eur apmērā. 100% apmaksāta ir dzīvošana un ēdināšana, ceļa izdevumus līdz 360 EUR atmaksā organizatori pēc projekta. Jautājumu gadījumā raksti: youth@brfonds.lv

Baltijas Reģionālais fonds

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei, zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē – Baltijas Reģionālajā fondā!”

Uz organizācijas profilu

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!