Izaugsme

Mentora atbalsts karjeras jautājumos

Dalies

Visas Iespējas

Pieteikšanās termiņš: 23. augusts (trešdiena)

Dalībnieku Vecums

20 - 29

Dalības maksa

Bezmaksas

Meklē padomus karjeras jautājumos? Piesakies iespējai saņemt mentora atbalstu!

Varbūt arī Tu zini to sajūtu, kad šķietami esi apstājies attīstībā un nepieciešama iedvesma turpmākai virzībai? Šajos brīžos īpaši vērtīgas ir sarunas, kuru laikā izdodas ne tikai saņemt emocionālu uzmundrinājumu, bet arī patiesi iedvesmoties, apmainīties ar enerģiju un iemācīties kaut ko jaunu.

Sadarbība ar mentoru ir iespēja pieredzēt šādas sarunas, tāpēc piesakies iespējai bez maksas saņemt mentora atbalstu projekta “Go remote”* ietvaros un turpini attīstīties!

  • Ja nolemsi pieteikties, programmas ietvaros Tu tiksi savienots ar mentoru, ar kuru kopā darbosieties četrās mentoringa sesijās, kuras ilgs apmēram 1 stundu. 
  • Mentoringa sesiju mērķis ir sniegt individuālu atbalstu Tavās karjeras gaitās, lai pilnveidotu sevi un attīstītu savas profesionālās prasmes, kā arī iedvesmotu Tevi karjeras izaugsmei. 
  • Mentoringa programma ilgs trīs mēnešus - no septembra līdz novembrim, taču Tev pašam būs iespēja vienoties ar mentoru par mērķi, pie kā vēlies strādāt, tikšanos biežumu, ilgumu, kā arī formātu - klātienē vai tiešsaistē. 

Pieteikties mentora atbalsta saņemšanai var jebkurš jaunietis vecumā no 20 līdz 29 gadiem, tādēļ, ja šis izklausās labi, nekavējies un piesakies dalībai, līdz 23. augustam aizpildot pieteikuma anketu: https://ej.uz/mentoraatbalsts!

*Go Remote” projektu un tā aktivitātes Latvijā īsteno sociālais uzņēmums “Visas Iespējas”. Projekts “Go remote: Unlocking the potential of remote job opportunities!” tiek finansēts ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas fonda “EEA and Norway Grants Fund for Youth Employment” (EEA un Norvēģijas grantu fonda jauniešu nodarbinātībai) atbalstu.

Visas Iespējas

Mēs esam sociāls uzņēmums, kas atbalsta jauniešus savu iespēju atrašanā un potenciāla izmantošanā, uzturot platformu “visasiespejas.lv”, kā arī īstenojot dažādus uz jauniešu izaugsmi vērstus projektus un pasākumus. Esam atvērta un uz izaugsmi vērsta darba vide, kura iedrošina uz darbu skatīties ar elastīgu pieeju - gan klātienes modeļa, gan darba laika ziņā.

Uz organizācijas profilu

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!