"Maini dzīvi, domā plašāk!" Rojā | Visas Iespējas
Izaugsme

"Maini dzīvi, domā plašāk!" Rojā

Pieteikšanās termiņš: 14. oktobris, 2019

14. okt 2019, 11:30 - 14. okt 2019, 15:30

Apraksts:

Pasākuma laikā jaunieši un jaunatnes darbā iesaistītās atbalsta personas uzzinās par programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss” un “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu iespējām, kā arī dzirdēs jauniešu stāstus par Eiropas iespēju ieguvumiem un varēs piedalīties brīvrunas meistarklasē.

Idus Abra, semināra iedvesmas persona, ir reperis, daļa no vienīgā repa improvizācijas teātra Latvijā “Brīvrunu Projekts” un kopā ar savu biedru Artūru Jenotu vada podkāstu par latviešu repu “Karsts Karsts”, uzvarējis vairākās frīstaila sacensībās, zināmākās no tām - Ghetto Games “Štuka par Bazaru”. Izdevis divas relīzes, miksteipu “Prelūdija” un mazalbumu “TRIPS EP”.

Lielu daļu no Idus Abras pašreizējās virzības ir veidojusi gūtā pieredze dažādos neformālās izglītības projektos. Pateicoties tiem, viņš ceļojis apkārt Eiropai, saticis jauniešus no dažādām valstīm un paplašinājis savu skatījumu uz dzīvi, ko iesaka izmēģināt katram jaunietim!

Semināra laikā Abra dalīsies ar pieredzi, kas iegūta Eiropas Jaunatnes parlamentā un nevalstiskajā organizācijā “Tellus”, kā arī ar citām ārzemju pieredzēm, kas gūtas ceļā un stāstīs, kā šis ceļš novedis līdz radošajai darbībai.

Dalībnieku Vecums

13 - 30

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Līdz 18 gadiem
No 18 gadu vecuma
Tīklošanās
Jaunatnes darbinieki
Neformālā izglītība
Skolēniem
Pašattīstība
Ceļošana
Erasmus+