“Maini dzīvi, domā plašāk!” Iecavā | Visas Iespējas
Pasākumi

“Maini dzīvi, domā plašāk!” Iecavā

10. jūn 2019, 09:00 - 10. jūn 2019, 12:30

Apraksts:

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus un jaunatnes darbā iesaistītos piedalīties bezmaksas informatīvā seminārā “Maini dzīvi, domā plašāk!”, kurš norisināsies š.g. 10. jūnijā no plkst. 12:00 līdz plkst. 16:00 Iecavas Mūzikas un mākslas skolā (Grāfa laukumā 1, Iecavā).

Semināra laikā jaunieši un jaunatnes darbā iesaistītās atbalsta personas uzzinās ne tikai par programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu iespējām, bet arī smelsies iedvesmas devu no organizācijas “SlacklineLV” pārstāvjiem Kristiānas Griķes un Uģa Čakara, kuri organizēs aktivitāti jauniešiem, kā arī dalīsies projekta rakstīšanas pieredzē.

Uģis Čakars, “SlacklineLV” dibinātājs: “Vistiešākais veids, kā atklāt sevi, ir slackline sports. Tas ir veids, kā no aktīvas atpūtas uzbūvēt nodarbošanos, atklāt sevi un iepazīt pasauli.”

Kristiāna Griķe ir “Dabas fonda” klimata vēstniece, kura stāstīs par to, kā atklāt savus veidus iegūtās izglītības izmantošanai: “Svarīgākie principi ir vienkāršība un tieksme atklāt. Dalīšos ar to, kā daru dzīvi, kas ir mana misija, un kādas metodes lietoju.”

Pasākuma laikā “SlacklineLV” pārstāvji sniegs jauniešiem iespēju atrast “līdzsvaru”, kā arī dalīsies sava projekta stāstā, savukārt jaunatnes darbiniekiem būs iespēja izzināt programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” piedāvātās iespējas.

Seminārā aicināti piedalīties:

1. Projektu potenciālie īstenotāji: jaunatnes darbinieki, skolotāji, vadītāji, sociālie darbinieki, lēmumu pieņēmēji – paredzētas aktivitātes par projektu veidiem, atbalsta mehānismiem jaunatnes projektu īstenošanai, ietekmi, prakses piemēriem u.c.

2. Jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem – paredzētas atraktīvas aktivitātes, izmantojot neformālās izglītības metodes, pieredzes stāsti un darbošanās ar savām idejām, lai tās pārvērstu notikumos.

Semināram aicinām pieteikties tiešsaistē: https://ej.uz/Iedvemaspersona_Iecava

Dalībnieku Vecums

13 - 30

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Līdz 18 gadiem
No 18 gadu vecuma
Tīklošanās
Neformālā izglītība
Skolēniem