Diskusijas & Semināri

Mācies ārzemēs jau tagad!

Dalies

Visas Iespējas

Online

Pieteikšanās termiņš: 25. janvāris (trešdiena)

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu, angļu

Tiešsaistes pasākums, kas sniegs lieliesku iespēju skolēniem un viņu vecākiem tuvāk iepazīties ar dažādām izglītības iespējām ārzemēs jau vidusskolas laikā, norisināsies 25. janvārī plkst. 17.00 - 19.30.

Tas paredzēts 8. - 10. klases skolēniem (drīkst pievienoties arī jaunāki un vecāki skolēni), viņu vecākiem un ikvienam interesentam, lai uzzinātu vairāk gan par maksas, gan bezmaksas iespējām pavadīt no semestra līdz pat vairākiem gadiem ārzemēs, iegūstot izglītību, kultūras pieredzi un daudz citu iespaidu. 

Būs iespēja dzirdēt un uzdot jautājumus dažādām organizācijām, kas pastāstīs par savu piedāvājumu, kā arī programmas absolventi sniegs ieskatu savā pieredze no atlases līdz pat atgriešanās brīdim.

PIESAKIES ŠEIT līdz pat 25. janvārim

Jautājumu gadījumā raksti - silvija@visasiespejas.lv

///

Tiešsaites pasākumā dzirdēsi šādas organizācijas:

“High School in the USA” ir organizācija, kura dod iespēju skolēniem no visas pasaules 1 gadu mācīties ASV vidusskolā un dzīvot viesģimenē. Papildus tam skolēniem ir iespēja piedalīties kādā no viņu skolas piedāvātajām ārpusklases pulciņiem, piemēram, sportā, mākslā vai zinātnē. Paralēli katrs skolēns saņem arī mentora palīdzību programmā “LEAD”, lai sasniegtu savu potenciālu arī pēc apmaiņas programmas. Šai programmai var pieteikties skolēni vecumā no 15 - 17 gadiem uz 9., 10., 11. vai 12. klasi. Programma ir maksas ar bezmaksas konsultācijas iespēju.

Katru gadu septembrī Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība Latvijā un „American Councils for International Education” aicina skolēnus piedalīties FLEX apmaiņas programmā. Šo apmaiņas programmu sponsorē ASV Valsts departaments, un tās mērķis ir dot iespēju Latvijas skolēniem vienu mācību gadu dzīvot Amerikas viesģimenē un mācīties Amerikas vidusskolā. Dalība Flex programai ir bezmaksas, programma sedz pilnīgi visas izmaksas- ceļu, dzīvošnu, mācības. Pieteikties var skolēni, kuri atbilst vecuma kritērijiem un pieteikšanās brīdi mācās 9. vai 10. klasē.

UWC (United World Colleges) ir starptautiska kustība, kuras mērķis ir padarīt izglītību par spēku, kas apvieno cilvēkus, tautas un kultūras, nodrošinot mieru un pasaules ilgtspējīgu nākotni. Šis mērķis saliedē jauniešus zem UWC skolu paspārnēs, neatkarīgi no viņu finansiāla stāvokļa, tautības vai ticības. Skolēni tiek uzņemti mācībām 11. un 12. klasēs IBDP mācību programma, kura ir atzīta arī Latvijā.

“Youth For Understanding” - Youth For Understanding (YFU) ir viena no lielākajām vidusskolas apmaiņas programmām visā pasaulē. Pēc Latvijas neatkarības atgūšanas tā tika izveidota arī Latvijā un nu jau veiksmīgi vairāk kā 30 gadus nodrošina izbraucošo un iebraucošo skolēnu apmaiņas programmu 14-17 gadus veciem jauniešiem. Šai programmai var pieteikties skolēni dodoties uz 9., 10., 11. vai 12. klasi. Programma ir maksas ar bezmaksas konsultācijas iespēju.

“Atlas Academy” ir organizācija, kura dod iespēju jauniešiem būt pilnībā gataviem, lai iestātos TOP augstskolās ASV, Lielbritānijā, Vācijā, Nīderlandē un Francijā, kurās mācības notiek angļu valodā. Prezentācijā viņi pastāstīs vairāk par mītiem un patiesību, kas saistās ar studijām pasaules labākajās augstskolās, kā arī parādīs konkrētus soļis, kurus var spert jau pirms vidusskolas, lai tiktu pie labākās iespējas iekļūt savā sapņu augstskolā. Programma būs aktuāla skolēniem no 9. - 11. klasei. Programma ir maksas ar bezmaksas konsultāciju iespēju. Prezentācija angļu valodā.

Pasākuma programma:
17.00 Ievads
17.05 High School in the USA
17.30 American Councils FLEX
17.55 10 min Pauze
18.05 UWC Latvia
18.30 Atlas Academy
18.55 Youth For Understanding
19.20 Noslēgums

Visas Iespējas

Mēs esam sociāls uzņēmums, kas atbalsta jauniešus savu iespēju atrašanā un potenciāla izmantošanā, uzturot platformu “visasiespejas.lv”, kā arī īstenojot dažādus uz jauniešu izaugsmi vērstus projektus un pasākumus. Esam atvērta un uz izaugsmi vērsta darba vide, kura iedrošina uz darbu skatīties ar elastīgu pieeju - gan klātienes modeļa, gan darba laika ziņā.

Uz organizācijas profilu

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!