Izaugsme

LEC Kocēni: izaugsmes programma jauniešiem

Piedzīvojuma Gars

Pieteikšanās termiņš: 17. jūlijs, 2019

Dalībnieku Vecums

14 - 19

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Apraksts:

LEC* Kocēni ☀️ ir bezmaksas izaugsmes programma ar misiju atbalstīt jauniešus apzināties savas vērtības, sasniegt uzstādītos mērķus un celt savas sadarbības spējas.

Ja esi jaunietis vecumā no 14 līdz 19 gadiem, dzīvo un / vai mācies Kocēnu novadā, LEC ar mums šīs vasaras nozīmīgākajā piedzīvojumā! 🤸

ℹ️ Vairāk informācijas un pieteikšanās: www.piedzivojumagars.lv/leckoceni

🖋️ Pieteikšanās atvērta līdz 17. jūlijam vai līdz visas dalības vietas aizņemtas, nenokavē iespēju!

*LEC - Love Every Challenge / Mīli katru izaicinājumu

Programmu atbalsta Pumpurs, kas ir Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotais ESF projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai".

Piedzīvojuma Gars

Gadās, ka piedzīvojumi paši atrodas, bet dažkārt tie ir jārada. Piedzīvojuma Gars ir pieredzes izglītības organizācija, kas vērsta uz personības attīstību grupas kontekstā. Mums patīk iemest cilvēkus situācijās, kur viņiem ir jākomunicē, jāsadarbojas un jāpaļaujas vienam uz otru, piedāvājot drošu, pielāgotu, izaicinošu mācību vidi. Visvairāk mīlam darboties dabā, kuru izmantojam kā metodi pašapziņas celšanai, savu spēju apzināšanai un prasmju uzlabošanai. Mūsu vīzija: Izcils cilvēku un dabas kopdarbs ​ Mūsu misija: Pastāvīga attīstība, radot iespējas un piedzīvojums sev un citiem. Mūs vada ideja: AIM - Aizraut. Izaicināt. Mācīt(ies).

Uz organizācijas profilu

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!