LAMPA Interreg Hike | Visas Iespējas
Pasākumi

LAMPA Interreg Hike

5. sep 2020, 12:00 - 5. sep 2020, 17:00

Apraksts:

Ieklausies dabas skaņās, savā iekšējā monologā vai sāc aizraujošu sarunu ar kādu no līdznācējiem 16 km garā dabas pārgājienā ar Interreg Latvija.

Nepieciešamais aprīkojums: pārgājienu apavi, 1l+ dzeramais ūdens, uzlādēts mobilais tālrunis, lietus jaka, uzkodas, lukturītis ar rezerves baterejām, maiņas zeķes, atstarotājs drošībai uz ceļa un peldlietas, ja vēlies piedalīties vakara peldē.

Vakara pārgājiena maršruts seko Mežtaka - Forest trail septītās dienas posmam Cēsis - Caunītes gar Gaujas upi līdz Ērgļu klintīm un atpakaļ uz Cēsīm. Tikšanās vieta – Cēsu Koncertzāle.

Lai pievienotos pārgājienam, spied "iešu" pasākuma facebook lapā, aizpildi reģistrācijas formu un laicīgi ierodies norises vietā. Dalība bez maksas. Pārgājiens organizēts angļu un latviešu valodās. Plānotais vakara pārgājiena ilgums ap 5 stundām. Gadījumā, ja steidzies, maršrutu iespējams saīsināt uz pusi, izlaižot Ērgļu klints posmu.

NB! Pasākuma laikā tiks uzņemti foto un video materiāli. Papildu informācijai un jautājumiem, sazinies ar organizatoriem: 26770904 Kristaps 26368790 Andra, 25925972 Matijs.

Drošākai navigācijai lūdzam iepriekš lejupielādēt pārgājiena maršrutu. Fails eksportējams arī kā gpx maršruts viedpulksteņiem vai citām navigācijas ierīcēm. Rediģētā gala versija būs pieejama šajā saitē nedēļu pirms pasākuma sākuma.
https://my.viewranger.com/route/details/MzExMzk1OA==

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Aktīvā atpūta
Tīklošanās
Daba