Pasākumi

Labbūtība

Jauniešu studija "BaMbuss"

Rīga, Latvia

17. feb 2020, 3:00 PM - 17. feb 2020, 5:00 PM

Vieta

Rīga, Latvia

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Apraksts:

Labbūtība, labklājība, labjūtība, dzīves kvalitāte, “well-being” – lai kā arī to nosauktu, galvenais ir tas, ka mēs visi vēlamies dzīvot pārticībā, justies harmoniski un būt laimīgi.

Kas ir tas, kas mums ļauj tā justies❓ Vai labbūtību nosaka ārējie apstākļi, vai tomēr tā ir mūsu pašu rokās❓Kādas dzīves jomas nodrošina šo sajūtu❓

Nodarbībā Tu:
💬apzināsies savas dzīves svarīgās jomas,
💬iegūsi formulas katras jomas attīstībai,
💬izvērtēsi šī brīža situāciju katrā no jomām,
💬ieraudzīsi virzienu ceļā uz savu labbūtību.

Nodarbību vadīs Kristīne Vilcāne, izaugsmes trenere un koučs, grāmatu un personīgās izaugsmes metožu līdzautore 52 pakāpieni.

Pasākums ir bez maksas. Tā laika tiks uzņemti vizuālie materiāli - fotogrāfijas un video, kas var tikt izmantoti projekta publicitātē.

Nodarbība tiek organizēta projekta “Jauna šodiena” ietvaros, kuru finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

Jauniešu studija "BaMbuss"

Jauniešu studija “BaMbuss” ir daudzfunkcionāla, organiska, atraktīva un progresīva vieta, kuras mērķis ir nodrošināt jauniešiem iespēju apgūt un pilnveidot savas prasmes un iemaņas, iegūt jaunu pieredzi un pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku. Studijā tiek organizētas dažādas neformālās izglītības aktivitātes – apmācības, radošās darbnīcas, neformālās tikšanās, specializētie (valodu, foto un video, spēļu, kino u.c.) klubi, kā arī tiek atbalstītas jauniešu iniciatīvas dažādu projektu un pasākumu īstenošanā. Tiek nodrošinātas brīvprātīgā darba iespējas, kā arī sniegtas iespējas piedalīties starptautiskos projektos un konsultācijas par ES programmām un jauniešiem pieejamajām iespējām.

Uz organizācijas profilu

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!