Konkurss vidusskolēniem mācībām UWC skolās visā pasaulē | Visas Iespējas
Finansējums

Konkurss vidusskolēniem mācībām UWC skolās visā pasaulē

Pieteikšanās termiņš: 10. janvāris, 2020

11. nov 2019, 15:00 - 10. jan 2020, 21:30

Apraksts:

Aicinam 10. un 11. klašu skolēnus pieteikties konkursā, lai iegūtu stipendiju mācībām UWC (United World Colleges) skolu tīklā. UWC mācību programma apvieno augstus akadēmiskos standartus ar mācību aktivitātēm, kas paplašina pasaules redzējumu, kā arī veicina sociālo atbildību un līderības spējas. Stipendiju ieguvējiem būs iespēja pārstāvēt Latviju kādā no UWC skolām, divus gadus dzīvojot un mācoties starptautiskā vidē.

Lai pretendētu uz mācību vietām, jauniešiem jābūt 15-17 gadus veciem un gataviem sevi apliecināt trīs konkursa kārtās. UWC vērtē kandidātus, balstoties uz jauniešu sasniegumiem un potenciālu, neatkarīgi no finansiālā stāvokļa, tautības, rases vai reliģiskās pārliecības. Uzvarētājiem ir iespēja iegūt mācību vietu un pēc nepieciešamības arī stipendiju līdz pat 100% apmērā mācību un uzturēšanās izdevumu segšanai divu gadu garumā. Skolu absolvējot, jaunieši iegūs starptautiski atzītu vidējās izglītības diplomu.

UWC kustība jauniešus motivē būt atbildīgiem par sabiedrību visa mūža garumā un kustības ietvaros turpināt pašattīstību arī pēc skolas beigšanas. Šobrīd UWC absolventu tīkls jau ietver vairāk nekā 60 000 cilvēku, kuri tic, ka ar savu rīcību var veikt pozitīvas pārmaiņas gan vietējā, gan valsts, gan starptautiskā mērogā.

Vieta

Online

Dalībnieku Vecums

15 - 17

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Līdz 18 gadiem
Skolēniem
Pašattīstība
Ceļošana