Diskusijas & Semināri

Konference “Iedvesmas RŪPnīca: pilsoniskās iniciatīvas videi un ilgtspējai”

Dalies

Pieteikšanās termiņš: 26. janvāris (ceturdiena)

Dalības maksa

Bezmaksas

Konference “Iedvesmas RŪPnīca: pilsoniskās iniciatīvas videi un ilgtspējai”

  • 27.01.2023. plkst. 10.30-15.00
  • Rīga

2022. gads tika pasludināts par Eiropas Jaunatnes gadu. Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) šī gada ietvaros ir stiprinājusi jauniešu balsi un īstenojusi iniciatīvu ar virkni pasākumiem – 20 diskusijas reģionos par Eiropas nākotni “ESi Nākotne” ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības atbalstu, kā arī starptautisko projektu RŪPnīca, aktualizējot mežu ilgtspēju, klimata pārmaiņas un atbalstot pašu jauniešu lokālo iniciatīvu īstenošanu.

27. janvārī aicinām uz konferenci “Iedvesmas RŪPnīca: pilsoniskās iniciatīvas videi un ilgtspējai”, kurā vēlamies parādīt, ka sadarbība ar jauniešiem iedvesmo un tie, kas dara – var, cik dažādas partnerības un aktivitātes ir iespējamas.

Pasākumā aicinām piedalīties pašvaldību darbiniekus, pedagogus, bibliotēku un muzeju darbiniekus, kutūras namu, jauniešu centru un interešu izglītības iestāžu pārstāvjus, jaunatnes darbiniekus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus un vienkārši aktīvus cilvēkus, kuri vēlas iedvesmoties un iegūt praktiskas zināšanas. Aicinām līdzi ņemt jauniešus, veidojot aktīvu sadarbību jau līdzdalības procesā.

  • Konferences pirmajā daļā ievesmosim dalībniekus ar populāru personību, izglītotāju stāstiem par dažādām pilsoniskajām iniciatīvām videi un ilgtspējai. Kā šādas iniciatīvas iespējams integrēt izglītības procesā un ikdienā.
  • Otrajā daļā dalīsimies ar resursu krātuvi – iespēju izmēģināt pašiem praktiskus rīkus un iegūt jaunas idejas, kā ikdienā runāt un kopīgi mācīties par ilgtspējas daudzdimensionālo dabu – vides, sociālo, ekonomisko.
  • Noslēgumā pateiksimies jauniešu iniciatīvu īstenotājiem kampaņā “Jaunieši par klimatu”.

Reģistrācijas saite dalībai konferencē šeit. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots. Pasākuma norises vieta un citas detaļas tiks precizētas apstiprinātajiem dalībniekiem pēc pieteikuma konferencei saņemšanas.

Organizatori piedāvā segt dalībnieka ceļa izdevumus uz un no konferences, ar nosacījumu, ka konferences dienā dalībnieks var uzrādīt  atmaksājumās biļetes drukātā vai online formā.

Aktivitāte tiek finansēta no Eiropas Savienības DEAR programmas.

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!