KO-KĀ ĒST? | Visas Iespējas
Diskusijas & Semināri

KO-KĀ ĒST?

Pieteikšanās termiņš: 25. februāris (ceturdiena)

25. feb 2021, 17:00 - 25. feb 2021, 18:30

Apraksts:

Gribās ēst veselīgāk, varbūt arī nomest kādu lieko kilogramu. BET... Kā ēst veselīgi? Ko tieši ēst, lai maltīte būtu sabalansēta?

Šie ir vieni no biežākajiem jautājumiem, kuri tiek uzdoti, domājot par savu ikdienas uzturu, tāpēc, lai gūtu kaut nedaudz lielāku skaidrību un ieskatu sabalansētā diētā, BeÜ komanda, uztura mēneša ietvaros, organizē lekciju, kuru vadīs uztura speciāliste Linda Valkovska.

Linda Valkovska - kvalificēta uztura speciāliste ar bakalaura grādu veselības aprūpē.

"Uzskatu, ka uz ēdienu jāraugās kā uz kompozīciju, ņemot vērā tā kvalitāti un sastāvu, ne piederību kādām grupām, jo neviena produktu grupa nav pati par sevi veselīga vai neveselīga. Šāds skatījums uz uzturu un kritiska tā izvērtēšana ļauj izvairīties no dažādām diētas kļūdām un uzņemt sabalansētu uzturu neatkarīgi no tā, kāds diētas veids tiek ievērots.
Šajā lekcijā aplūkosim, kas veido šo kompozīciju, kā nodrošināt sabalansētu uzturu gan visēdāju, gan dažādu veidu veģetārās, tostarp, vegāniskā diētā un ko ņemt vērā, pārejot uz veģetāru uzturu. Apskatīsim, kā “būvēt” savu ēdienreizi tā, lai tā būtu sabalansēta, kā arī izanalizēsim maltīšu piemērus un to, kas tās padara pilnvērtīgas vai ne tik vērtīgas. Izrunāsim, kas varētu pietrūkt, ja uzturs nav bijis sabalansēts un kā to novērst. Kā arī, protams, izrunāsim Tev interesējošus jautājumus par veģetāru un vegānisku uzturu!"

Pievienojies BEZMAKSAS lekcijai 25.februārī plkst. 19:00, ZOOM vidē! Links pieejams Facebook pasākumā! ;)

Interesanti būs ne tikai visēdājiem, bet arī vegāniem un veģetāriešiem, jo uzzināsim kā piekopt sabalansētu uzturu, uzņemot visas nepieciešamās uzturvielas.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, taču droši atzīmē “Going”, lai nepalaistu garām aktuālo informāciju par lekciju!

Tiekamies!

Projekts BE YOU tika finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
Līdz 18 gadiem
No 18 gadu vecuma
Vide
Cits
Tīklošanās
Neformālā izglītība
Skolēniem
Studentiem
Pašattīstība