Izaugsme

Kāpēc vajadzīgs diskomforts? - Yes Fam meetup #7

19. jūl 2019, 15:30 - 19. jūl 2019, 20:30

Apraksts:

Laižam gaisā septīto - Yes Family Latvia dzimšanas dienas meetup!
Jubilejas pasākums veidots citā formātā kā ierasts - būs paneļdiskusija par tēmu "Kāpēc vajadzīgs diskomforts?"

Paneļdiskusijā piedalīsies:
1. Ārsts-psihoterapeits Arturs Miksons
2. Latvijas labāka kaitbordiste Aija Ambrasa
3. Komandu veidošanas un attīstības treneris un piedzīvojumu programmu instruktors Maris Resnis
4. Izziņosim drīzumā!

Izmantojot siltā laika priekšrocības, pasākums norisināsies kultūras telpā Autentika, Bruņinieku ielā 2. Gaidīsim Tevi sākot no 18:30, pasākuma sākums plkst. 19:00.

Ieeja pasākumā kā vienmēr - bez maksas!

Jau veselu gadu esam rūpējušies par regulāriem pasākumiem un izaicinājumiem, kuros neformālā gaisotnē smelties iedvesmu un idejas jauniem piedzīvojumiem, stāties pretim savām bailēm un riskēt spert soli ārpus savas komforta zonas! Esam dzirdējuši vairāk nekā 15 motivējošus un aizraujošus stāstus par to, kā būšana diskomfortā ir mainījusi uzskatus, ikdienas, paradumus un raksturus. Lai šo veiksmīgo gadu nosvinētu kopā ar jums, priecāsimies jūs satikt mūsu dzimšanas dienas pasākumā!

Arī mums patīk eksperimentēt un kāpt ārā no savas komforta zonas, tādēļ šis pasākums būs mazliet citādā formātā kā tas bijis līdz šim. Paneļdiskusijā "Kāpēc vajadzīgs diskomforts?" 4 pieredzējuši runātāji dalīsies savās pārdomās par to, kā sevis izaicināšana dažādās jomās spēj paplašināt redzesloku un palīdz iepazīt sevi, kāpēc diskomforts ir ikdienas nepieciešamība un kā sevi iedrošināt doties nezināmajā. Pasākuma moderators: Austris Cirulnieks.

Piedaloties šajā pasākumā, Tu piekrīti, ka tiksi fotografēts un filmēts! Šie audiovizuālie materiāli var tikt izmantoti Yes Family Latvija komunikācijas vajadzībām! Ja nepiekrīti šim punktam, pabrīdini mūs, rakstot uz lapu!

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Aktīvā atpūtaSkolēniemStudentiemPašattīstība