Kā justies brīvi uz skatuves (un dzīvē)? | Visas Iespējas
Pasākumi

Kā justies brīvi uz skatuves (un dzīvē)?

18. mai 2019, 09:00 - 18. mai 2019, 13:00

Apraksts:

Young Media House turpina sestdienu meistarklašu ciklu ar aktiermeistarības, skatuves mākslas un improvizācijas meistarklasi dienas garumā. Pasākuma laikā būs iespējams uzzināt dažādus trikus un arī praktiski izmēģināt iegūtos padomus, lai nākamjā reizē prezentējot kādu svarīgu projektu, sakot uzrunu draugu dzimšanas dienā, vadot pasākumu vai vienkārši uzsākot sarunu ar svešinieku būtu vieglāk justies pārliecinātam par sevi!
Kā parasti - pasākumā būs iespēja arī tīkloties ar citiem dalībniekiem brīvā atmosfērā pēc meistarklases.

Dalības maksa pasākumā : 5 EUR (kopīgām pusdienām un kafijas galdam pauzītēs).

Pasākumā pieredzē dalīsies improvizatore ar 7 gadu pieredzi, Dita Nitiša, kura pašlaik darbojas divu teātra grupu sastāvos -  "Artišok" un "Gandrīz draugi", kā arī skatuves mākslinieks, improvizators, skolēnu teātra sporta treneris Kaspars Folkmanis.

Vairāk informācijas par meistarklases pasniedzējiem:

Dita Nitiša ir improvizatore ar 7 gadu pieredzi.
Šobrīd regulāri uzstājas pasākumos un izrādēs divu teātra grupu sastāvos "Artišok" un "Gandrīz draugi" . Paralēli apmāca jaunos improvizatorus kopā ar LEVEL UP improvizācijas un publiskās uzstāšanās skolu.
Papildinājusi savas zināšanas meistarklasēs pie ārzemju pasniedzējiem no Eiropas un Amerikas. Uzstājusies improvizācijas teātra festivālos ārzemēs: Dānijā, Zviedrijā, Krievijā, Igaunijā un Vācijā.
Nu, jau vairāk kā gadu improvizācija un ar to saistītie projekti ir viņas pamatnodarbošanās.

Kaspars Folkmanis ir skatuves mākslinieks, improvizators, skolēnu teātra sporta treneris. Šobrīd uzstājas "Riga Improv Lab" komandā. Studējis pedagoģiju, psiholoģiju, datorzinātni un drāmu, apguvis aktiera prasmes, kā arī pasniedzis improvizācijas meistarklases Latvijā, Igaunijā, Itālijā un Spānijā, ir Jaunrades Teātra dibinātājs, kur vada iknedēļas lomu spēļu vakarus un strādā pie Jaunrades Improvizācijas metodoloģijas.
Par meistarklasē sagaidāmo Kaspars saka šādi: "Emocija ir enerģija kustībā. Tai piešķirot virzienu jeb mērķi, tiek panākta scenārija virzošo spēku aktivitāte - kā uz skatuves, tā dzīvē. Kur atrast šo enerģiju un kā ar to darboties? Atbilde slēpjas vienos no efektīvākajiem improvizācijas elementiem - klausīšanās un patiesībā."

Reģistrējies pasākumam šeit: https://forms.gle/VNN42DdQvq1XnpkV9

Dalības maksa

5 € (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
Kultūra
Tīklošanās
Neformālā izglītība
Māksla