Finansējums

Jauniešu iniciatīvu konkurss

Dalies

Jauniešu studija "BaMbuss"

Pieteikšanās termiņš: 24. septembris, 2023

Dalībnieku Vecums

13 - 20

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu

✨Rīgas jaunieti, šī ir tava iespēja spīdēt!✨

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments ir izsludinājis jauniešu iniciatīvu konkursa papildkārtu! 🚀

Ja esi vecumā no 13 līdz 20 gadiem vai piederi Rīgas skolu skolēnu pašpārvaldēm, šī ir tava iespēja realizēt savu ideju un saņemt finansējumu līdz EUR 300,00💰

Meklējam iniciatīvas, kas veicina jauniešu iekļaušanos kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmē fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību. Nav svarīgi, vai tas ir brīvprātīgais darbs, radošas aktvitātes vai neformālā izglītība - mēs vēlamies dzirdēt tavus priekšlikumus! 

📌Projektu iesniedz līdz 25.09.2023. sūtot e-pasta adresi macibas.brf@gmail.com ar norādi "Pieteikums iniciatīvu konkursa papildus kārtai". Neaizmirsti iepazīties ar konkursa nolikumu un pieteikuma formu www.izglitiba.riga.lv . Iespējams, ka būsi jāprezentē savs projekts komisijai, tāpēc ieraksti kalendārā 29.09.2023. 

Ja tev ir jautājumi vai nepieciešama konsultācija, sazinies ar Līgu Siliņu pa tālr. 26808042 vai e-pastu macibas.brf@gmail.com. Konkursu organizē nodibinājums "Baltijas Reģionālais fonds" Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta uzdevumā. 

Jauniešu studija "BaMbuss"

Jauniešu studija “BaMbuss” ir daudzfunkcionāla, organiska, atraktīva un progresīva vieta, kuras mērķis ir nodrošināt jauniešiem iespēju apgūt un pilnveidot savas prasmes un iemaņas, iegūt jaunu pieredzi un pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku. Studijā tiek organizētas dažādas neformālās izglītības aktivitātes – apmācības, radošās darbnīcas, neformālās tikšanās, specializētie (valodu, foto un video, spēļu, kino u.c.) klubi, kā arī tiek atbalstītas jauniešu iniciatīvas dažādu projektu un pasākumu īstenošanā. Tiek nodrošinātas brīvprātīgā darba iespējas, kā arī sniegtas iespējas piedalīties starptautiskos projektos un konsultācijas par ES programmām un jauniešiem pieejamajām iespējām.

Uz organizācijas profilu

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!