Jauniešu apmaiņa "YO(E)UROPE" | Visas Iespējas
Izaugsme

Jauniešu apmaiņa "YO(E)UROPE"

Pieteikšanās termiņš: 5. jūlijs, 2019

3. aug 2019, 21:00 - 10. aug 2019, 21:00

Apraksts:

Iespēja jauniešiem, vecumā no 13-18 gadiem, pieteikties #ErasmusPlusLV jauniešu apmaiņai "YO(E)UROPE", kas notiks no 4. līdz 11. augustam Latvijā!

Projektā piedalīsies 30 dalībnieki no 3 valstīm – Latvijas, Igaunijas un Islandes.

Piesakies līdz 5.jūlijam: https://forms.gle/mGNU89jvDRj3mNPo9

Projekta mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par Eiropu un mūsu vietu tajā, kā arī apzināties to, ka katrs atsevišķi mēs esam savas kultūras pārstāvis, bet tajā pašā laikā esam arī Eiropas pārstāvji.

Projekta ietvaros jaunieši iepazīs dažādas kultūras, apzināsies pilsonību un iepazīs Eiropu, iegūs jaunas prasmes vai attīstīs jau esošās dažādu veidu radošās aktivitātēs un digitālo rīku izmantošanā, vēlāk šīs prasmes dalībnieki izmantos, lai radītu orģinālas kartiņas par tēmu “Jaunieši Eiropā”. Kartiņas pēc to izveidošanas būs apskatāmas iesaistīto organizāciju mājas lapās un projekta facebook profilā. Vēlāk ikvienam būs iespējams kartiņas izkopēt un izmantot, kā pastkartes vai informatīvus materiālus dažādos pasākumos.

Jauniešu apmaiņas projekts tiek īstenots programmas Erasmus+ ietvaros, projektu finansiāli atbalsta Eiropas Komisija. Programmu Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Dalībnieku Vecums

13 - 18

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildība
Apmācības
Kultūra
Līdz 18 gadiem
No 18 gadu vecuma
Tīklošanās
Neformālā izglītība
Skolēniem
Pašattīstība
Māksla
Ceļošana
Erasmus+