Izaugsme

Jauniešu apmaiņa “REMOTE”

Pieteikšanās termiņš: 1. maijs, 2019

28. jūn 2019, 06:00 - 7. jūl 2019, 17:00

Apraksts:

Vācijas Ziemeļaustrumos mazā pilsētā Brollin ikgadu notiek jauniešu apmaiņa jaunajiem māksliniekiem, dejotājiem, aktieriem un mūziķiem.

Apmaiņa var lepoties ar vairāk kā 40 radošiem, draudzīgiem dalībniekiem katru gadu un arī šogad tajā piedalīsies jaunieši no Igaunijas, Polijas, Latvijas, Ungārijas, Vācijas un Sīrijas.

Jaunieši nedēļu strādā darbnīcās – Hip Hop, mākslas/skatuves dizaina, mūzikas/kompozīcijas, teātra/improvizācijas un video. Šajās darbnīcās jaunieši izveido savu darbu, kurš, saskaņoti ar pārējo grupu darbu, tiek integrēts gala  priekšnesumā, uz kuru ikgadu ierodas vairāk kā 100 skatītāju no tuvējiem reģioniem.

Šogad jaunieši kopīgiem spēkiem caur mākslu izpaudīs demokrātiskās pamatvērtības. Vai Tev šķiet, ka esi gatavs radošajam izaicinājumam? Tavs pieteikums jau tiek gaidīts!

Pieteikšanās projektam jauniešiem vecumā no 16 līdz 29 notiek līdz 1. maijam.  Atbilde par dalību projektā tiks sniegta līdz 5. maijam.

Piesakoties ņem vērā – Tev mūs nav jāpārsteidz ar garu motivāciju, milzīgu pieredzi, bet ar unikālu, interesantu un saturīgu pieteikumu! Spīdi visā savā spožumā!

Dalībnieku Vecums

16 - 29

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Līdz 18 gadiemNo 18 gadu vecumaNeformālā izglītībaMākslaErasmus+