Jauniešiem iespēja piedalīties aizraujošā online spēlē “ieCILPO Eiropā!” | Visas Iespējas
Konkursi

Jauniešiem iespēja piedalīties aizraujošā online spēlē “ieCILPO Eiropā!”

8. okt 2020, 12:00 - 11. okt 2020, 12:00

Apraksts:

Jauniešu mobilitāti veicinošās kampaņas “Time to move” ietvaros,  Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) un Eiropas jaunatnes  informācijas tīkls Eurodesk no 8. – 11. oktobrim aicina ikvienu  jaunieti piedalīties tiešsaistes spēlē “ieCILPO Eiropā”, dodoties paša  izvēlētā maršrutā Latvijā un visā plašajā pasaulē, vienlaikus atbildot  uz jautājumiem par Eiropu un izpildot dažādus uzdevumus. Dalība spēlē ir  bez maksas, visi reģistrētie dalībnieki piedalīsies loterijā par īpašām  balvām.

Kā notiks cilpošana?

Spēles atklāšanas dienā, 8. oktobrī plkst. 15:00, Facebook Event lapā “Time to Move – ieCILPO Eiropā” tiks paziņoti īpaši piekļuves kodi, kas palīdzēs ielogoties spēles bezmaksas lietotnē LOQUIZ (App Store, Google Play).  Uzsākot cilpot, proti, sākot kustību, spēle ik pa 100 - 200 m piespēlēs  jautājumus vai uzdevumus, kas saistīti ar Eiropas ģeogrāfiju, politiku  un kultūru. Katri četri jautājumi/uzdevumi veidos vienu jautājumu cilpu,  bet pareizās atbildes palīdzēs atbildēt uz cilpu noslēdzošo - piekto  jautājumu. Gatavojoties spēlei, dalībnieki ir aicināti izdomāt, kādā  maršrutā vēlas doties – apcilpot dzimto pilsētu, doties pārgājienā mežā,  pie jūras, vai cilpot savā istabā. Tāpat dalībnieki var izvēlēties sev  piemērotāko cilpošanas veidu – iet, skriet, braukt ar velosipēdu vai  dejot. Spēli var spēlēt no jebkuras vietas Latvijā un pasaulē, un  kopējais distances garums visiem spēles dalībniekiem, neatkarīgi no  izvēlētā maršruta un cilpošanas veida ir 6 km.

Ņemot vērā situāciju valstī un pasaulē, spēles dalībnieki ir aicināti  cilpot atbildīgi - cilpošanas maršrutu izvēlēties tā, lai izvairītos no  drūzmēšanās, kā arī ievērot valstī noteiktos fiziskās distancēšanās un  epidemioloģiskos drošības pasākumus. Atrodoties uz ceļa, obligāti  jāievēro ceļu satiksmes noteikumi.

Kas nepieciešams, lai dotos cilpot?

  • Viens spēlētājs vai komanda, kas vēlas cilpot;
  • Uzlādēta viedierīce, kas ļauj pieslēgties internetam un GPS, nepieciešamības gadījumā ārējā uzlādes baterija (powerbank), lai telefonam “nenojuktu cilpu solis”;
  • LOQUIZ lietotne, kura bez maksas lejupielādējama App Store un Google Play.
  • Pievienojies spēles atklāšanas tiešraidei Facebook Event lapā “Time to Move – ieCILPO Eiropā”,  8. oktobrī plkst. 15:00, lai iegūtu piekļuves kodu, kas palīdzēs  ielogoties spēles lietotnē LOQUIZ, un iegūt spēles instrukciju;
  • Dzeramais ūdens, laikapstākļiem atbilstošs apģērbs, saulesbrilles vai lietussargs - viss, lai cilpojot justos labi!

Visi reģistrētie dalībnieki piedalīsies loterijā. Spēles rezultāti tiks apkopoti 11. oktobrī plkst. 15:00 tiešsaistē Facebook Event lapā “Time to Move – ieCILPO Eiropā”, kad dalībniekiem būs iespēja atskatīties uz piedzīvoto un piedalīties vērtīgu balvu izlozē.

“Time to Move” ir jauniešu mobilitāti veicinoša kampaņa, kas ik oktobri  aptver tiešsaistē un klātienē rīkotus pasākumus jauniešiem visā Eiropā.  Aktivitāšu mērķis ir informēt jauniešus par iespējām iesaistīties  Eiropas projektos, doties uz ārvalstīm brīvprātīgajā darbā, vai pašiem  rakstīt un īstenot projektus, iepazīt Eiropu un iegūt labu pieredzi  nākotnei. Kampaņas laikā visā Latvijā notiks 17 pasākumi, kas palīdzēs  jauniešiem izzināt viņu iespējas līdzdarboties dažādās ES aktivitātēs.  Ar visām aktivitātēm var iepazīties kampaņas oficiālājā tīmekļa vietnē timetomove.eurodesk.eu.

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Aktīvā atpūta
Tīklošanās
Neformālā izglītība
Ceļošana