Iniciatīvu konkurss Rīgas jauniešiem! | Visas Iespējas
Konkursi

Iniciatīvu konkurss Rīgas jauniešiem!

Pieteikšanās termiņš: 2. jūlijs, 2020

19. jūl 2020, 21:30 - 25. nov 2020, 21:30

Apraksts:

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments ir izsludinājis jauniešu iniciatīvu konkursu, kurā aicināti piedalīties Rīgas jaunieši un jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 20 gadiem.  Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt jauniešu iniciatīvas, kuras veicina Rīgas jauniešu iekļaušanos pilsētas kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību, un kuras nav saistītas ar citiem projektiem vai darbā ar jaunatni iesaistīto organizāciju programmām un pasākumiem.

Finanšu līdzekļi tiek piešķirti šādām aktivitātēm:

  • neformālās mācīšanās aktivitātēm;
  • āra dzīves aktivitātēm;
  • jauniešu iesaistei brīvprātīgajā darbā;
  • fiziskām aktivitātēm, kas neprasa mērķtiecīgu, ilglaicīgu iepriekšējo sagatavotību attiecīgajā sporta veidā (piemēram, atklātajiem treniņiem, amatierturnīriem u.tml.);
  • radošai pašizpausmei (piem., radošām darbnīcām, improvizācijas teātra nodarbībām, izstāžu veidošanai).

Viena jauniešu iniciatīvas projekta aktivitāšu īstenošanai paredzēts finansiāls atbalsts līdz EUR 300,00.

Iniciatīvu projekti jāiesniedz līdz 2.jūlijam, nosūtot uz e-pasta adresi apmacibas@brfonds.lv. Pieteikums ir jāiesniedz elektroniski – datorsalikumā (MS Word dokuments), latviešu valodā, e-pasta nosaukumā norādot „Pieteikums iniciatīvu konkursam”. Projekta apstiprināšanas gadījumā būs jāiesniedz pieteikums papīra formā, ar pašrocīgu parakstu, līdz pieteikumā norādītajam projekta uzsākšanas datumam.

Konkursa nolikums un pieteikuma formas pieejamas www.izglitiba.riga.lv.

Visi iesniegtie projekti to autoriem būs jāprezentē konkursa komisijai 9.jūlijā, informācija par prezentāciju norisi tiks nosūtīta iniciatīvu iesniedzējiem personīgi uz e-pastu.

Lai palīdzētu sagatavot projektus, 18.jūnijā plkst. 17:00 tiešsaistē notiks “Projektu darbnīca Rīgas jauniešiem”, kurā būs iespēja uzzināt vairāk par konkursu, iepazīt projektu rakstīšanas un pieteikumu aizpildīšanas nianses, attīstīt idejas un saņemt atbildes uz dažādiem jautājumiem par jauniešu iniciatīvu konkursu. Pieteikšanās darbnīcai līdz 17.jūnijam https://forms.gle/9BFZnjb6gvZonAWu7 !

Papildus informācija un konsultācijas pie jauniešu studijas "BaMbuss" vadītājas Līgas Siliņas (tālr. 26808042, e-pasts: apmacibas@brfonds.lv).

Jauniešu iniciatīvu konkursu 2020. gadā organizē nodibinājums "Baltijas Reģionālais fonds" Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta uzdevumā.

Dalībnieku Vecums

13 - 20

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildība
Apmācības
Kultūra
Aktīvā atpūta
Līdz 18 gadiem
No 18 gadu vecuma
Vide
IT&tehnoloģijas
Cits
Tīklošanās
Foto&video
Neformālā izglītība
Inovācija
Arhitektūra
Dizains
Skolēniem
Mediji
Pašattīstība
Māksla
Daba
Politika
Zinātne
Ceļošana