Pasākumi

Iespējas Latvijā & pasaulē

Jauniešu studija "BaMbuss"

Rīga, Latvia

Pieteikšanās termiņš: 23. oktobris, 2019

Vieta

Rīga, Latvia

Dalībnieku Vecums

13 - 25

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Apraksts:

Ir dzirdēts, ka jauniešiem ir dažādas iespējas:

✈️ceļot bez maksas, iegūt atbalstu dažādu ideju īstenošanai, saņemt finansējumu biznesa uzsākšanai, ✌️ doties strādāt vai studēt uz citu valsti, iepazīties ar dažādām kultūrām, līdzdarboties dažādos procesos, ⭐️piedalīties apmācībās, projektos un konkursos...

Bet kā❔ Kur atrast visu šo informāciju❓ Kā pieteikties❔

⚡️Neformālajā nodarbībā varēsi saņemt atbildes un uzzināt par dažādām programmām un iespējām jauniešiem vietējā un starptautiskā līmenī.

Dalība bez maksas.

Nodarbībā tiks uzņemti vizuālie materiāli - fotogrāfijas un video, kas var tikt izmantoti projekta publicitātē.

Nodarbība tiek organizēta projekta “Jauna šodiena” ietvaros, kuru finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS). Studijas darbību finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Jauniešu studija "BaMbuss"

Jauniešu studija “BaMbuss” ir daudzfunkcionāla, organiska, atraktīva un progresīva vieta, kuras mērķis ir nodrošināt jauniešiem iespēju apgūt un pilnveidot savas prasmes un iemaņas, iegūt jaunu pieredzi un pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku. Studijā tiek organizētas dažādas neformālās izglītības aktivitātes – apmācības, radošās darbnīcas, neformālās tikšanās, specializētie (valodu, foto un video, spēļu, kino u.c.) klubi, kā arī tiek atbalstītas jauniešu iniciatīvas dažādu projektu un pasākumu īstenošanā. Tiek nodrošinātas brīvprātīgā darba iespējas, kā arī sniegtas iespējas piedalīties starptautiskos projektos un konsultācijas par ES programmām un jauniešiem pieejamajām iespējām.

Uz organizācijas profilu

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!