Pasākumi

Hospitāļu prāti - COVID edition

21. jan 2021, 14:00 - 23. jan 2021, 22:00

Apraksts:

Hospitāļu Prāti atgriežas!

Spītējot faktam, ka nevaram pulcēties klātienē, 21. janvārī sāksim kā HP Covid edition – šajā spēlē būs gan prāta spēles, gan nelieli pastaigu elementi un balvas. Piedalīties aicināts katrs, vienalga, vai viens, vai kā mājsaimniecība, vai draugu komanda.

Sākot ar 21.janvāri, katru ceturtdienu jautājumi/uzdevumi tiks publicēti gan šeit, gan Rada Brasa mājas lapā radabrasa.lv, kā arī tiks nosūtīti visiem, kuri būs pieteikušies, uz e-pastu. Piedalīšanās spēlē ir bez maksas.

Pieteikšanās anketa, lai saņemtu jautājumus arī savā epastā: ej.uz/hospitaluprati

Dalībnieki atbildes var meklēt mājsēdē savās zināšanās, sazvanoties ar draugiem vai internetā. Risinājuma procesā atradīsiet Slepeno Adresi tepat apkaimē, uz kuru būs jādodas atzīmēties, – turp varat doties koviddrošā pastaigā kopā ar savu komandu (pastiprināto epidemioloģisko drošības nosacījumu laikā līdz 25.janvārim – komandas pārstāvjiem no vienas mājsaimniecības).
56 stundu laikā jeb līdz attiecīgās nedēļas sestdienas vakaram plkst.23:59 gaidīsim jūsu atbildes e-pastā hospitaluprati@gmail.com

Spēle risināsies 7 kārtās (21.janvāris-4.marts). Katru nedēlu tiks izspēlētas balvas. Piedalies vienā vai vairākās kārtās un saņem pārsteiguma balvas. Katras kārtas rezultāti un uzvarētāji tiks publicēti šajā lapā (fb.com/hospitaluprati). Cerēsim, ka situācija būs uzlabojusies un varēsim atgriezties Hospitāļu Ezītī noslēguma kopāsanākšanai un apbalvošanai.

Ar jautājumiem esat aicināti vērsties, rakstot uz hospitaluprati@gmail.com.

Aicinām ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus!
Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros, kā arī top ar mūsu draugu RadaBrasa, Brasas biedrības un "Hospitāļu Ezītis miglā" atbalstu.

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

KultūraVideMedijiDaba