Pasākumi

Foto izstāde „Sociālā uzņēmējdarbība Latvijā”

Dalies

Latvijas Sociālās Uzņēmējdarbības asociācija

Pieteikšanās termiņš: 13. jūnijs (ceturdiena)

Dalības maksa

Bezmaksas

🥳 FOTO IZSTĀDE "SOCIĀLĀ UZŅĒMĒJDARBĪBA LATVIJĀ" IR ATKLĀTA! 

Krāšņā foto izstādē kopā ar Luminor Latvija un ALTUM aicinām iepazīties ar 10 Latvijas sociālajiem uzņēmumiem un to radītājiem, kuri darbojas dažādās jomās, ikdienā palīdzot risināt sabiedrībā aktuālas problēmas! Tie ir stāsti par to, kā nepaiet garām, pamanīt un radīt, lai palīdzētu. ✨

ℹ️ Līdz 13. jūnijam izstāde skatāma iepirkšanās centrā Akropole Alfa 2. stāvā.

💻 Izstāde aplūkojama arī digitālā versijā 👉 https://sua.lv/izstade/

***

Krāšņā foto izstādē aicina iepazīties ar 10 Latvijas sociālajiem uzņēmumiem un to radītājiem, kuri darbojas dažādās jomās, ikdienā palīdzot risināt sabiedrībā aktuālas problēmas.

Foto izstāde „Sociālā uzņēmējdarbība Latvijā” sniedz iespēju ieskatīties to uzņēmēju stāstos, kuri ikdienā nolēmuši savu darbu un gūto peļņu ieguldīt sabiedrības labā, uzlabojot līdzcilvēku ikdienu. No grupu dzīvokļiem, inovatīvām mācīšanās metodēm līdz maizes terapijai un neredzamās pasaules atklāšanai – ar tik dažādiem jautājumiem strādā sociālie uzņēmumi visā Latvijā.

Izstādi veidojusi Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija kopā ar Luminor banku un Attīstības finanšu institūciju ALTUM. Līdz 13. jūnijam tā skatāma iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa” 2. stāvā, savukārt vasarā izstāde tiks izrādīta arī reģionos.

“Desmit stāstos atklājas daudzveidība gan darbības jomās, gan reģionos, gan sociālo uzņēmumu radītajās pārmaiņās visā Latvijā. Nebija viegli izvēlēties stāstu varoņus, jo ir tik daudzi, kurus izcelt. Ik gadu šo izstādi varēsim papildināt, lai turpinātu stāstīt par to, kā radīt pozitīvas pārmaiņas ilgtermiņā. Tie ir iedvesmas stāsti tam, kā nepaiet garām un savu ikdienas darbu padarīt jēgpilnu, risinot sabiedrībai aktuālas problēmas,” izstādes ideju skaidro Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore Regita Zeiļa.

"Sociālā uzņēmējdarbība nozīmē ne tikai drosmi pārvērst savu sirdslietu par produktu vai pakalpojumu ar pievienoto vērtību, bet arī pievērst uzmanību sabiedrībā nozīmīgiem un aktuāliem jautājumiem. Lai arī izstāde izgaismo mazu daļu sociālo uzņēmēju stāstu, tā ir unikāls ieskats to cilvēku ikdienā, kuri iegulda savu laiku un zināšanas, lai daudzu ikdiena kļūtu labāka un kvalitatīvāka. Šī izstāde, iespējams, var kļūt par iedvesmu kādam uzņēmējam vai idejas autoram, kas vēl to nav izlolojis līdz galam," uzsver Luminor bankas vadītāja Latvijā Kerli Vares.

Latvijas Sociālās Uzņēmējdarbības asociācija

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!