Finanšu pārgājiens | Visas Iespējas
Izaugsme

Finanšu pārgājiens

Pieteikšanās termiņš: 14. augusts, 2020

16. aug 2020, 07:00 - 16. aug 2020, 16:00

Apraksts:

Augusts BeYou izaugsmes kalendārā ir atvēlēts finanšu jautājumiem. Tā kā BeYou komanda izbauda svaigu gaisu, gleznainu ainavu, kustību un attīstošus uzdevumus, izmantosim vasaras klātbūtni un dosimies vēl vienā pārgājienā - šoreiz gar jūru posmā Vakarbuļļi- Daugavgrīva.

Pārgājiena laikā plānotas aktivitātes, kas palīdzēs iedziļināties naudas jautājumos un ar izzinošu lekciju un uzdevumiem, kā rīkoties ar saviem resursiem un attīstīt finanšu domāšanu dalīsies izaugsmes trenere Kristīne Vilcāne.

Tiekamies 16.08., pulkstenis 10:00 pie Centrālās Stacijas un dodamies ar 30 autobusu uz Vakarbuļļu pludmali no kuras sāksies mūsu ceļš līdz Daugavgrīvas molam. BeyoU komanda atkal parūpēsies par aktivitātēm, uzkodām un dzērieniem, kā arī pusdienām. Tev tikai jāierodas pasākumā un jābūt gatavam labi un interesanti pavadīt laiku.

Transporta izmaksas, tiem, kam nav bezmaksas e-taloni, sedzam tikai diviem braucieniem - uz Vakarbuļļiem un no Daugavgrīvas, tāpēc ja nedzīvo Rīgā, Tev pašam jānosedz transporta izmaksas līdz Rīgai.

Piesakoties pasākuma Tu piekrīti, ka pasākuma laikā tiks uzņemtas bildes un citi vizuāli materiāli, kas pēc tam var tikt izmantoti projekta sociālajos tīklos un ar to saistītās publikācijās.

PIETEIKŠANĀS LĪDZ 14. AUGUSTAM AIZPILDOT PIETEIKUMA ANKETU: https://forms.gle/2AmQuDkZV3UmKU787 !

Tiekamies!

Projekts BE YOU tika finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

///INFO IN ENGLISH///

Finance hike

August in BeyoU growth calendar is devoted to financial issues. As the BeyoU team enjoys fresh air, picturesque landscapes, movement, and developmental tasks, we will use the presence of summer and go on another hike - this time along the sea, in the section Vakarbūļļi-Daugavgrīva. Activities planned during the hike will help you delve into money issues and our growth coach Kristīne Vilcāne will share an exploratory lecture and tasks on how to manage your resources and develop financial thinking.

See you on August 16, at 10.00 a.m. at the central station from which we will take the 30th bus to Vakarbuļļi beach from where our way to the Daugavgrīva pier will begin. Our team will once again take care of activities, snacks, and drinks, as well as lunch. You just have to come to the event and be ready to have a good and interesting time.

Transport costs, for those who do not have free e-talons, we cover only two trips - to Vakarbuļļi and from Daugavgrīva, so if you do not live in Rīga, you have to cover the transport costs to Rīga yourself.

By applying to the event, you agree that pictures and other visual materials taken during the event can then be used in the project's social networks and related publications.

APPLY UNTIL AUGUST 14, BY FILLING OUT THE APPLICATION FORM: https://forms.gle/2AmQuDkZV3UmKU787 !

See you!

The project BE YOU was financed with the support of European Commission’s European Solidarity Corps administered in Latvia by the Agency for International Programs for Youth. This publication reflects only the author’s views, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained there in.

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
Aktīvā atpūta
Neformālā izglītība
Pašattīstība