EVShape up Romania | Visas Iespējas
Brīvprātīgais darbs

EVShape up Romania

Pieteikšanās termiņš: 9. jūnijs, 2019

19. jūn 2019, 21:00 - 20. jan 2020, 22:00

Apraksts:

Jaunieti, vai esi domājis par brīvprātīgo darbu, bet nejūties pietiekami drošs, lai dotos projektā viens? Šeit lieliska iespēja, lai dotos brīvprātīgā darba projektā kopā ar draugu!

A4ACTION meklē trīs Latvijas brīvprātīgos, lai piedalītos EVS projektā Ghermanešti (Snagov), Rumānijā. Projekts notiks no 2019. gada 20.jūnija līdz 2020. gada 21.janvārim. Projektā septiņu mēnešu laikā brīvprātīgajiem būs iespēja organizēt un attīstīt jaunas izglītības programmas, kuru pamatā ir neformālā izglītība jauniešiem un bērniem no vietējās kopienas. Viņi arī uzzinās, kā veicināt brīvprātīgā darba projektus, NVO un Erasmus + / European Solidarity Corp programmu darbu jauniešu vidū un plašai sabiedrībai.

6 brīvprātīgie (3 no Latvijas un 3 no Beļģijas) veidos, organizēs un īstenos izglītojošas aktivitātes un kampaņas, lai veicinātu brīvprātīgo darbu.

Brīvprātīgo profils:
Jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri aktīvi iesaistās nevalstiskajā organizācijā savā valstī. Vēlams ar vismaz nelielu pieredzi darbā ar jauniešiem/ bērniem.

Brīvprātīgajiem jābūt gataviem integrēties lauku apvidū (Ghermăneşti ciems) - 30 km no galvaspilsētas (Bukareste), kurā brīvā laika pavadīšanas iespējas ir mazākas nekā citās lielākajās Rumānijas pilsētās.

Visiem ieinteresētajiem brīvprātīgajiem tiek lūgts nosūtīt sekojošus dokumentus līdz 2019. gada 10.jūnijam iuliana.pavel@a4action.ro :
● tiešsaistes pieteikuma forma- https://forms.gle/C2aQP4AfYdgSZYWa8
● motivācijas vēstule
● Europass CV

Pretendenti, kas tiks izvēlēti pēc pirmā posma, saņems e-pastu, vienotos par Skype interviju.

Sīkāka informācija angļu valodā:
- Call for volunteers -
https://docs.google.com/…/10qXegns8L15V_yjrouCNxE5cei…/edit…

Dalībnieku Vecums

18 - 30

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

No 18 gadu vecuma
Erasmus+