EVShape up | Visas Iespējas
Brīvprātīgais darbs

EVShape up

Pieteikšanās termiņš: 15. aprīlis, 2019

20. mai 2019, 10:00 - 18. nov 2019, 11:00

Apraksts:

Jaunieti, vai esi domājis par brīvprātīgo darbu, bet nejūties pietiekami drošs, lai dotos projektā viens? Šeit lieliska iespēja, lai dotos brīvprātīgā darba projektā kopā ar draugu! 📷:)

A4ACTION meklē trīs Latvijas brīvprātīgos, lai piedalītos EVS projektā Ghermanešti (Snagov), Rumānijā. Projekts notiks no 2019. gada 20.maija līdz 2019. gada 18. novembrim. Projektā sešu mēnešu laikā brīvprātīgajiem būs iespēja organizēt un attīstīt jaunas izglītības programmas, kuru pamatā ir neformālā izglītība jauniešiem un bērniem no vietējās kopienas. Viņi arī uzzinās, kā veicināt brīvprātīgā darba projektus, NVO un Erasmus + / European Solidarity Corp programmu darbu jauniešu vidū un plašai sabiedrībai.

6 brīvprātīgie (3 no Latvijas un 3 no Beļģijas) veidos, organizēs un īstenos izglītojošas aktivitātes un kampaņas, lai veicinātu brīvprātīgo darbu.

Brīvprātīgo profils:
Jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri aktīvi iesaistās nevalstiskajā organizācijā savā valstī. Vēlams ar vismaz nelielu pieredzi darbā ar jauniešiem/ bērniem.

Brīvprātīgajiem jābūt gataviem integrēties lauku apvidū (Ghermăneşti ciems) - 30 km no galvaspilsētas (Bukareste), kurā brīvā laika pavadīšanas iespējas ir mazākas nekā citās lielākajās Rumānijas pilsētās.

Visiem ieinteresētajiem brīvprātīgajiem tiek lūgts nosūtīt sekojošus dokumentus līdz 2019. gada 15. aprīlim: iuliana.pavel@a4action.ro:
● tiešsaistes pieteikuma forma- https://goo.gl/forms/Iy7Xcx7lkxDkAmvu2
● motivācijas vēstule
● Europass CV

Pretendenti, kas tiks izvēlēti pēc pirmā posma, saņems e-pastu, vienotos par Skype interviju.

Sīkāka informācija angļu valodā:
- EVShape up Infopack - https://docs.google.com/…/1Ecj8L-FeD6K-LUNpTGFJcnlKfr6…/edit
- Call for volunteers - https://docs.google.com/…/10qXegns8L15V_yjrouCNxE5ceir…/edit

Dalībnieku Vecums

18 - 30

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

No 18 gadu vecuma
Tīklošanās
Neformālā izglītība
Ceļošana
Erasmus+