“EuroPeers” mācības | Visas Iespējas
Pasākumi

“EuroPeers” mācības

Pieteikšanās termiņš: 9. februāris, 2020

18. mar 2020, 08:00 - 22. mar 2020, 16:30

Apraksts:

Aicinām pieteikties mācībām jauniešus, kuri ir piedalījušies programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss” un “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektos un vēlas dalīties savā pieredzē ar citiem jauniešiem. Mācības norisināsies no 2020. gada 18. līdz 22. martam Bonnā, Vācijā. Pieteikšanās līdz 9. februārim.

Vai esi piedalījies brīvprātīgā darba aktivitātēs vai kādā citā programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” aktivitātē? Varbūt, ka esi piedalījies jauniešu apmaiņā vai organizējis jauniešu iniciatīvu? Visticamāk esi ieguvies lielu pieredzi un iepazinis Eiropu no jauna skatupunkta. Vai esi ieinteresēts turpināt gūt pieredzi un dalīties tajā ar citiem?

Ja spēj iztēloties, kā būtu izglītot un iedrošināt citus jauniešus, stāstot par savu Eiropas pieredzi, tad droši apsver iespēju kļūt par ‘”EuroPeer”! “EuroPeers” ir jauni cilvēki, kuri jau ir piedalījušies programmā “Eiropas Solidaritātes korpuss” vai “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuri dalās savā pieredzē un informē citus jauniešus par iespējām piedalīties kādā no starptautiskajām programmām.

Šajās mācībās tiks stāstīts, kā organizēt dažāda veida “EuroPeer” pasākumus un kā efektīvi dalīties ar savu pieredzi jauniešu vidū. Mācību laikā būs iespēja apmeklēt darbnīcas par jauniešu iespējām Eiropas programmās, mobilitātes programmās, kā arī apmeklēt darbnīcas par projekta vadību un PR aktivitātēm, komunicējot Eiropas vērtības. Mācību ietvaros būs arī iespēja organizēt savu pirmo “EuroPeers” aktivitāti. Mācību noslēgumā dalībnieki tiks pie sertifikāta. Izklausās interesanti?

Papildus informācija par “EuroPeer” projektu un iepriekš organizētiem “EuroPeer” pasākumiem un aktivitātēm meklējama šeit: www.europeers.de/international/

Dalībnieku Vecums

18 - ...

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
No 18 gadu vecuma
Tīklošanās
Neformālā izglītība
Pašattīstība
Erasmus+