"EuroPeers" Eiropas tīkla tikšanās | Visas Iespējas
Pasākumi

"EuroPeers" Eiropas tīkla tikšanās

Pieteikšanās termiņš: 16. augusts, 2019

9. okt 2019, 08:00 - 13. okt 2019, 12:00

Apraksts:

Šī būs jau piektā "EuroPeers" Eiropas tīkla tikšanās. Šoreiz tā norisināsies Nīderlandē no 9. līdz 13. oktobrim. Pieteikšanās līdz 16. augustam!

Mācībām  aicināti pieteikties jaunieši, kuri jau darbojas "EuroPeers" Latvijas tīklā, kā arī tie jaunieši, kuri ir piedalījušies "Erasmus+" un/vai "Eiropas Solidaritātes korpusa" projektos. Mācībās jaunieši kopā ar nacionālo aģentūru pārstāvjiem dalīsies savā pieredzē, iedvesmos viens otru un paplašinās savu horizontu.

"EuroPeers" ir jauni cilvēki, kuri ir ceļojuši uz citām valstīm, lai mācītos, gūtu darba pieredzi, lai piedalītos izglītības vai jaunatnes jomas projektos.
"EuroPeers":

  • informē, motivē un atbalsta citus jauniešus iesaistīties dzīvi mainošās aktivitātēs;
  • popularizē programmas "Erasmus+" un "Eiropas Solidaritātes korpuss";
  • ir jauniešu vadīts Eiropas tīkls, kurā reizi gadā norisinās tikšanās – mācības tīkla dalībniekiem nacionālā un starptautiskā līmenī.

Mācību dalībniekiem būs iespēja iepazīt jaunas metodes un rīkus, kas noderēs darbojoties "EuroPeers" aktivitātēs.

Ņem vērā, ka mācībās nevar piedalīties jaunieši, kas šobrīd piedalās programmas Brīvprātīgā darba projektos vai citās programmu aktivitātēs, lai netiku dubultā izmantots programmas finansējums.

Kā pieteikties?
Pieteikties mācībām iespējams līdz 2019. gada 16. augustam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/europeers-european-network-meeting-2019.8094/

Dalībnieku Vecums

18 - 30

Dalības maksa

29 € (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
No 18 gadu vecuma
Neformālā izglītība
Skolēniem
Studentiem
Ceļošana
Erasmus+