Esi bijis starptautisku projektu dalībnieks? Iesaisties “EuroPeers” tīklā! | Visas Iespējas
Izaugsme

Esi bijis starptautisku projektu dalībnieks? Iesaisties “EuroPeers” tīklā!

Pieteikšanās termiņš: 12. septembris, 2020

28. sep 2020, 21:00 - 29. sep 2020, 21:00

Apraksts:

Jaunatnes  starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus (vecumā no 16  līdz 30 gadiem) ar pieredzi ES programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā”  vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektos pieteikties “EuroPeers”  jeb vienaudžu izglītotāju tīklā. Mācības notiks 2020. gada 29. un 30.  septembrī Pierīgā. Jaunieši neformālā vidē mācīsies dalīties ar savu  personīgo pieredzi jaunatnes jomas projektos, kā arī attīstīs līderības  un pasākumu organizēšanas prasmes, lai iedvesmotu citus jauniešus savā  skolā, pilsētā vai reģionā izmantot ES programmu piedāvātās iespējas.  Pieteikšanās līdz 13.septembrim: https://ej.uz/Europeers_macibas.

Iesaistoties “EuroPeers” tīklā, jaunietim būs ne tikai iespēja  dalīties ar savu pieredzi, bet arī attīstīt jaunas prasmes un iemaņas,  kas labi papildinās CV un cels konkurētspēju darba tirgū. Tāpat mācību  dalībniekiem tiks nostiprinātas zināšanas par Eiropas programmu  piedāvātajām iespējām jauniešiem, atbalsta rīkiem neformālās izglītības  sekmēšanai un informācijas tīklu jauniešiem Eurodesk.

Dalībniekiem pēc mācībām kā “EuroPeers” tīkla pārstāvjiem būs pienākums:

  • informēt, motivēt un atbalstīt citus jauniešus iesaistīties ES  programmās "Erasmus+" un "Eiropas Solidaritātes korpuss", daloties ar  savu pieredzi;
  • piedalīties tīkla mācībās un sanāksmēs (1- 2 reizes gadā);
  • regulāri izglītoties par aktuālākajām jauniešu iespējām Eiropas programmās;
  • gada laikā īstenot pasākumus, aktivitātes vai iniciatīvas vienaudžiem klātienē vai interneta vidē.

Vienaudžu izglītotāju tīkla “EuroPeers” jauniešiem JSPA regulāri  nodrošinās nepieciešamo prasmju apguvi bezmaksas vietējā un arī  starptautiskā līmeņa mācībās un informatīvos materiālus par jauniešu  iespējām Eiropas programmās. “EuroPeers” jauniešu dalība projektā ir  brīvprātīga, finansiāls atbalsts pasākumu organizēšanai netiek  nodrošināts.

Dalībnieku skaits mācībās ir ierobežots, priekšroka tiks dota  motivētiem pretendentiem, kuriem būs plašāka pieredze programmās  “Erasmus+” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” un konkrētas idejas  pasākumiem, kurus vēlas organizēt vienaudžiem.

Piesakoties mācībās, jaunietis apņemas tajās piedalīties abas mācību dienas.

Pieteikuma anketa: https://ej.uz/Europeers_macibas

JSPA sedz uzturēšanās (arī nakšņošanas), ēdināšanas un mācību  organizēšanas izdevumus, savukārt ceļa izdevumi uz mācību norises vietu  jāsedz pašam jaunietim.

Papildu informācija:

Agnese Berga
JSPA projektu koordinatore
Tālr.: +371 67251180
agnese.berga@jaunatne.gov.lv

Dalībnieku Vecums

16 - 30

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
Tīklošanās
Neformālā izglītība
Pašattīstība