Citi

Erasmus + KA1 TC "Overcoming barriers: training for youth workers"

Pieteikšanās termiņš: 28. marts, 2019

1. apr 2019, 21:00 - 8. apr 2019, 21:00

Apraksts:

Jaunatnes darbinieki no 8 dažādām valstīm dalīsies pieredzē, kā darbā ar jaunatni stiprināt iecietību kā nozīmīgu šodienas sabiedrības vērtību visā Eiropā

Apmācības tiks balstītas uz neformālās izglītības principiem (piemēram, grupa kā savstarpējas mācīšanās avots, apmācītājs kā mācību procesa fasilitators, holistiskā pieeja u.c.) un eksperimentālajā mācīšanās pieejā, apmācības vadīs neformālās izglītības treneris no Itālijas - eksperts uzņēmējdarbības un sociālās atbildības, projektu rakstīšanas un vadības, finanšu vadības, mobilitātes programmu un jauniešu līdzdalības, neformālās izglītības un neformālo zināšanu atzīšanas jomā.

Projekta mērķis ir paaugstināt izpratni un zināšanas par migrāciju, izmantojot starpkultūru mācības, un veicināt iecietības attīstību visā Eiropā.

Projekta uzdevumi:

· Uzlabot darbu ar jaunatni starpkultūru mācīšanās jomā

· veicināt vispārēju izpratni par migrācijas jautājumiem un ar to saistītajām problēmām

· izvērtēt riskus, kas saistīti ar daudzveidības negatīvo atspoguļojumu

· paaugstināt jaunatnes darbinieku kompetenci, sniedzot viņiem inovatīvus instrumentus par migrācijas faktoriem un to, kā novērst migrācijas negatīvo ietekmi sabiedrībā

· veicināt pozitīvas attiecības starp jaunatnes darbiniekiem no dažādām kultūrvēsturiskām grupām

Projekta īstenošana nodrošinās jaunatnes darbiniekiem kompetences un zināšanas, kas nepieciešamas mūsu sabiedrības pamatvērtību nostiprināšanai. Projekts arī vairos izpratni par dažādām kultūrām un valodām, kas nodrošinās iecietības veicināšanu.

Projekta laikā istenotajās apmācībās paredzēts piedalīties  28 dalībniekiem no Latvijas, Čehijas, Vācijas, Lietuvas, Bulgārijas, Turcijas, Itālijas un Spānijas. Tajā piedalīsies dalībnieki, kas ir jaunatnes darbinieki, kas ir vismaz 18 gadus veci un kam ir pieredze migrācijas, patvēruma, diskriminācijas un vardarbības apkarošanas sfērā.

Ja vēlies piedalīties, lūdzu, aizpildi pieteikuma formu –

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLZh59p7Po9f_DIsKENR2Fqy7mU5d4bUdNWcNhV4TU_GtsPA/viewform?usp=sf_link

un raksti uz organizācijas epastu, lai saņemtu papildus informāciju par apmācībām.

Projekts “Šķēršļu pārvarēšana: apmācības jaunatnes darbiniekiem” tika finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Dalībnieku Vecums

18 - 30

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

ApmācībasNo 18 gadu vecumaNeformālā izglītībaErasmus+