Eiropas Jaunatnes nedēļas tiešsaistes diskusija “Mūsu nākotne mūsu rokās” | Visas Iespējas
Diskusijas & Semināri

Eiropas Jaunatnes nedēļas tiešsaistes diskusija “Mūsu nākotne mūsu rokās”

24. mai 2021, 07:30 - 24. mai 2021, 09:00

Apraksts:

24. maijā, plkst. 10:30, Eiropas Jaunatnes nedēļa tiks atklāta ar  diskusiju “Mūsu nākotnē mūsu rokās”, kas tiešraidē būs pieejama JSPA Facebook lapā un LSM.lv.  Diskusijā piedalīsies četri jaunieši, kuri stāstīs par savu iesaisti  aktivitātēs, kas saistītas ar līdzdalību demokrātiskajā dzīvē, veselību  un garīgo veselību, iekļaušanu un dažādību, kā arī klimata izmaiņām un  vides ilgtspēju:

  • Natālija Knipše – jauniešu pilsoniskās un  politiskās iesaistes aktīviste kopš 2015. gada, patlaban – ANO Latvijas  Jauniešu delegāte un maģistratūras studente LU Juridiskajā fakultātē.
  • Diāna Ponaskova – sabiedrisko attiecību  speciāliste, invaliditātes aktīviste, dziedātāja un aktīva četrriteņa  braucēja, kas darbojas kultūras, NVO un sociālās uzņēmējdarbības jomās,  mērķtiecīgi pārvarot barjeras starp sabiedrību un cilvēkiem ar  invaliditāti.
  • Edgars Feščenko (Edgar FRESH)  – interneta satura veidotājs, kaislīgs pilsētvides un klimata  aktīvists, kurš runā gan par apzinātu patēriņu un veselīgu dzīvesveidu,  gan naudas pelnīšanu un tehnoloģijām.
  • Vija Nāzere – “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne”  brīvprātīgā un Rīgas nodaļas vadītāja, mentālās veselības projekta  “ELP[A]” idejas autore. Veidojusi kampaņas un aktivitātes par jauniešu  mentālo un fizisko veselību, kā arī veselīgu dzīvesveidu. 2. kursa  medicīnas studente.

Jaunieši dalīsies savā pieredzē par to, kas viņus motivē strādāt ar  noteiktiem problēmjautājumiem, kā motivēt citus iesaistīties, un kāds  atbalsts ir nepieciešams, lai jaunieši būtu aktīvāki un vēlētos  iestāties par kādu sabiedrībai aktuālu tematu.

Diskusiju vadīs improvizators Vilhelms Karlsons.

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildība
Vide
Tīklošanās
Politika
Erasmus+