Izaugsme

Dzimtes dimensija darbā ar jauniešiem

17. aug 2020, 08:00 - 17. aug 2020, 09:00

Apraksts:

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) augustā turpina  vebināru ciklu “Darbs ar jaunatni šodien un rīt” un aicina pieteikties  tiešsaistes vebināram  “Dzimtes dimensija darbā ar jauniešiem” (17. augustā, plkst. 11.00) .

Vebināra mērķis ir iepazīt dzimtes un dzimuma jēdzienu atšķirības,  iepazīties ar dzimumlomu aizspriedumiem un to ietekmi, kā arī uzzināt  par dažādām metodēm un instrumentiem, kurus izmantot, lai runātu par  dzimtes jautājumiem. Semināru vadīs neformālās izglītības mācību  vadītāja Ieva Grundšteine, kura uzsver: “Dzimumu normas nosaka, ko  uzskatām par “normālu” un akceptējamu. To bieži paši nepamanām, taču tas  negatīvi ietekmē gan meitenes, gan puišus. Ir būtiski apzināties, ka  šīs normas ierobežo jauniešu brīvību attīstīt sevī esošo potenciālu un  uzspiež noteiktus uzvedības un rīcības modeļus.”

Dalībai vebinārā reģistrējies šeit: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZModOigrzsiHtO56e0TbVEIPI7du8okorIQ

Vebināru cikls "Darbs ar jaunatni šodien un rīt" paredzēts jaunatnes darbiniekiem un visiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem. Vebināru laikā būs iespēja izzināt dažādas aktualitātes jaunatnes jomā, dzirdēt pieredzes stāstus  un apgūt metodes, kuras izmantot darbā ar jauniešiem.

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

ApmācībasJaunatnes darbinieki