Domdarbnīca: NVO? Oho – NVO! | Visas Iespējas
Pasākumi

Domdarbnīca: NVO? Oho – NVO!

11. sep 2019, 12:00 - 11. sep 2019, 15:00

Apraksts:

Jauniešiem no visas Latvijas ir iespēja piedalīties video konkursā “NVO❔ Oho – NVO❕” un tuvāk iepazīt nevalstisko organizāciju darbu, kā arī to sniegtās iespējas.

👍 Šajā domdarbnīcā kopā ar Inese Subevica un Dārta Olekša Tev būs iespēja uzzināt vairāk par konkursu, kas ir NVO un kādas iespējas ir jauniešiem līdzdarboties. 🎦 Varēsi darboties praktiski un apgūt video veidošanas iemaņas un dažādus knifus, lai izveidotu foršu video!

Lai piedalītos konkursā, 5 jauniešu grupai ir jāizveido līdz 2 minūtēm garš video par NVO (nevalstisko organizāciju) un jāpiesaka elektroniski konkursam līdz 20. septembrim.

🔖 Vairāk par konkursu - http://www.sadarbibasplatforma.lv/pdf/nvokonk.pdf

Konkursu un domdarbnīcas organizē biedrība Sadarbības platforma sadarbībā ar nodibinājumu “Baltijas Reģionālais fonds” un tā Jauniešu studija "BaMbuss" projekta “NVO - iespējas, izaicinājumi, perspektīvas” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas Republikas Kultūras ministrija piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #NVOfonds Par publikācijas saturu atbild biedrība “Sadarbības platforma".

Dalībnieku Vecums

13 - 25

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Līdz 18 gadiem
No 18 gadu vecuma