Finansējums

#DiscoverEU - ceļo ar vilcienu par brīvu!

Pieteikšanās termiņš: 28. novembris, 2019

7. nov 2019, 11:30 - 28. nov 2019, 11:00

Apraksts:

Kas ir iniciatīva “DiscoverEU”?

“DiscoverEU” ir Eiropas Savienības iniciatīva, kas tev dod iespēju apceļot Eiropu. Ceļošanai izmantojot galvenokārt dzelzceļu (tomēr ir izņēmumi tiem dalībniekiem, kas dzīvo salās vai nomaļos reģionos), tu iepazīsi Eiropas pārsteidzošās ainavas un pilsētu nebeidzamo daudzveidību. Šis ceļojums būs arī iespēja satikt līdzīgi domājošus cilvēkus, kļūt neatkarīgākam un pašpārliecinātākam un iepazīt savu kā ES pilsoņa identitāti. Jaunieši var pieteikties divās kārtās, kuras rīko katru gadu. Eiropas Savienība atlasītajiem dalībniekiem piešķir ceļošanas biļeti.

Kad ir nākamā kārta?

Kopš pirmās “Discover EU” kārtas, kas notika 2018. gada jūnijā, ceļošanas biļetes ir piešķirtas gandrīz 50 000 jauniešu. Nākamā kārta būs no ceturtdienas, 2019. gada 7. novembra plkst. 12.00 (pēc Viduseiropas laika) līdz ceturtdienai, 2020. gada 28. novembrim plkst. 12.00 (pēc Viduseiropas laika). Īstajā dienā šajā lapā parādīsies poga “Pieteikties tagad”!

Tu vari pieteikties, ja atbilsti šādiem kritērijiem:

  • tev jābūt dzimušam laikā no 2001. gada 1. janvāra (ieskaitot) līdz 2001. gada 31. decembrim (ieskaitot);
  • tev jābūt tādas valsts pilsonim, kas piešķiršanas lēmuma pieņemšanas dienā ir Eiropas Savienības dalībvalsts;
  • tev tiešsaistes pieteikuma veidlapā ir jābūt pareizi norādījušam personas apliecības vai pases numuru.

Tad tev būs jāpiedalās viktorīnā (bet ne tad, ja piesakies kā grupas dalībnieks).

Ja tevi atlasīs, varēsi ceļot vismaz vienu dienu un līdz pat 30 dienas ilgi posmā no 2020. gada 1. aprīļa līdz pat tā paša gada 31. oktobrim.

Ja tev ir invaliditāte vai kāda veselības problēma, kas ceļojumu padara grūtāku, varam piedāvāt īpašus noteikumus, lai tev palīdzētu piedalīties iniciatīvā “DiscoverEU”.

Vai var ceļot kopā ar draugiem?

Jā, protams. Izvēle ir tavā ziņā. Vari ceļot vienatnē vai kopā ar draugiem. Savai grupai vari pievienot ne vairāk kā četrus draugus.

Tu vari organizēt tikšanās un kombinēt savus ceļošanas plānus ar citiem “DiscoverEU” ceļotājiem! Facebook grupa “DiscoverEU” ir labs veids, kā to darīt. Pievienojies grupai tagad, lai apspriestos ar citiem dalībniekiem.

“Tur ir vesela pasaule, ko izpētīt. Paķer līdzi mugursomu, savu labāko draugu un uz priekšu.”

Kas tiek sagaidīts no manis kā dalībnieka?

Tevi kā “DiscoverEU” sūtni aicinās pastāstīt par savu ceļojuma pieredzi, piemēram, daloties ar saviem iespaidiem sociālajos tīklos, tādos kā “Instagram”, “Facebook” vai “Twitter”, izmantojot tēmturi #DiscoverEU. Tu pat varētu par ceļojumu pastāstīt savā skolā vai vietējā kopienā. Tu varētu arī piedalīties fotoattēlu un video konkursā #DiscoverEU photo/video #Competition un iegūt lieliskas balvas. Vari iedvesmoties no iepriekšējo kārtu fotoattēliem un videomateriāliem.

Gribu uzzināt vairāk!

Gribi uzzināt vairāk par iepriekšējām pieteikšanās kārtām? Ieskaties “DiscoverEU” faktu lapā. Tur plašāk aprakstīta šī iniciatīva un dažu mūsu jauno “DiscoverEU” ceļotāju pieredze.

Vieta

Online

Dalībnieku Vecums

18

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

No 18 gadu vecumaTīklošanāsCeļošanaErasmus+