Digitālo Darbnīcu Telpa | Visas Iespējas
Diskusijas & Semināri

Digitālo Darbnīcu Telpa

Pieteikšanās termiņš: 25. marts (ceturdiena)

26. mar 2021, 12:00 - 26. mar 2021, 15:30

Apraksts:

Digitālo Darbnīcu Telpa

Laiki iet uz priekšu un bez digitālā nu nekādīgi! Tā vietā, lai pildītu kārtējo Buzzfeed testu par to, vai manas zināšanas atbilst Gen Z vai Mileniāļu paaudzei, nāc un iegūsti īstas prasmes, kas noderēs jebkuram, kas dzīvo mūsdienu pasaulē!

Uzbūvēt mājaslapu stundas laikā? Izveidot savu pirmo plakātu (un tas pat neizskatās pēc Paint)? Sasniegt savu īsto auditoriju kaut vai otrā Latvijas galā? Izstāstīt savu stāstu un iekarot lojālus sekotājus, kas nav Tava mamma?

To visu Tu varēsi iegūt mūsu rīkotajā Digitālo Darbnīcu Telpā!

No teorijas pie darbiem - dosim Tev iespēju kopā ar pieredzējušiem nozares “nažiem” pielikt roku pie praktiskā un aiziet no šīs dienas jau ar reālu materiālu, ko izmantot sava dzīves projekta attīstībai.

Pasākums notiks 2 daļās, kur katrā Tev būs iespēja izvēlēties vienu no divām paralēli notiekošām darbnīcām. Katras darbnīcas ilgums ir 1h 20min un pasākuma noslēgumā visi kopā dalīsimies ar saviem dienas sasniegumiem:

1. daļa 14:00-15:30:

  • Sava mājaslapa stundas laikā. Darbnīcu vada Elvijs Ernests Viļķels - programmētājs, “Visas Iespējas” web izstrādātājs un vairāku starptautisko hakatonu dalībnieks
  • Grafiskā dizaina pamati. Darbnīcu vada Alise Golovacka - web un grafiskā dizaina speciāliste, Gamechanger Audio video komunikācijas vadītāja

2. daļa 16:00-17:30:

  • Digitālā mārketinga instrumenti. Darbnīcu vada Kristiāns Līcis - digitālās klientu piesaistes stratēģis un vadītājs 3 sevis izveidotos projektos - Luxafor, IcebergBuilder un Digital Drive
  • Personīgā brenda veidošana. Darbnīcu vada Karmena Stepanova - radio Pieci dīdžejs un producente, sabiedrisko mediju seja

Darbnīcas norisināsies virtuālo pasākumu platformā Hopin.

Vai ieinteresējām? Ja nepacietībā jau lauz krēslu un prāto, kā vari pieteikties, mums ir vēl viena lieliska ziņa – dalība darbnīcās ir BEZ MAKSAS un to var izmantot jaunietis jebkurā vecumā (ieteicams gan būt vismaz 16 gadus vecam)!

Piesakies līdz 25.martam aizpildot anketu te: https://ej.uz/piesakies-tagad

Pasākums organizēts projekta “Informācijas tehnoloģiju nozares konkurētspējas un eksportspējas paaugstināšana” ietvaros (projekta Nr. 3.2.1.1/16/A/004) ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu.

Tev ir Visas Iespējas! Negaidi un izmanto tās!

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
Bizness
Foto&video
Neformālā izglītība
Dizains
Mediji
Pašattīstība
Māksla