Digitālās veselības hakatons | Visas Iespējas
Citi

Digitālās veselības hakatons

Pieteikšanās termiņš: 9. jūnijs (trešdiena)

11. jūn 2021, 07:00 - 13. jūn 2021, 15:00

Apraksts:

Lai tehnoloģijas strādātu ārstu un pacientu labā! 📷

Lai veselības nozares procesu digitalizācija būtu veiksmīga un nodrošinātu lietotājiem ērtu veselības aprūpes pieredzi, ir svarīgi sākt ar būtiskāko - izprast nākotnes lietotāju vēlmes un vajadzības. Digitālās veselības hakatonā pieredzējuši lietotāju dizaina un produktu vadības speciālisti sadarbosies ar veselības nozares pārstāvjiem un gala lietotājiem.

Iniciatīvas ietvaros lietotāju pieredzes un tehnoloģiju nozares eksperti bez atlīdzības UX/UI Riga kopienas vadībā 3 dienu garumā intensīvi strādās pie 12 digitālās veselības izaicinājumiem. Procesa mērķis ir izprast lietotāju vēlmes un piedāvāt skaidras “ceļa kartes” visiem lietotājiem ērtas veselības aprūpes veidošanā. Gala nodevums tiks izmantots e-veselības sistēmas uzlabojumu prasību veidošanā un piegāžu plānošanā. Hakatonu organizē Veselības ministrija un Nacionālais veselības dienests sadarbībā ar UX/UI Riga Meetup un Helve.

📷Viena komanda - viens izaicinājums

Katrs no izaicinājumiem raksturo kādu veselības nozares jomu digitālajā vidē, ar ko ikdienā saskaras gan pacients, gan ārsts. Hakatona komandu uzdevums būs izpētīt esošos procesus, lietotāju - sabiedrības pārstāvju, pacientu, ārstu vajdzības - un izstrādāt piedāvājumu lietotājam draudzīga procesa uzbūvei.

📷Dalībnieki

📷 Hakatonam aicināti pievienoties Dizaina un produktu vadības eksperti, lai iesaistītos veselības aprūpes uzlabošanā visai Latvijas sabiedrībai un veltītu savu laiku, kopīgi izstrādājot vadlīnijas lietotājiem ērtai digitālās veselības pieredzei. Hakatonam eksperti var pieteikties gan individuāli, gan komandās.

📷 Procesā aicinām iesaistīties arī medicīnas nozares pārstāvjus, pacientus un publiskā sektora pārstāvjus kā lietotājus, lai palīdzētu komandām procesa izvērtēšanā un sniegtu savu redzējumu par lietotāju vajadzībām un pieredzi digitālās veselības vidē.

📷 UX/UI Riga Meetup eksperti

Hakatona pamatā ir pakalpojumu dizaina pieeja, un norises laikā produktu eksperti strādās kopā ar UX/UI kopienas pārstāvjiem, lai saskaņā ar vienotu metodoloģiju izstrādātu ceļa kartes Latvijas nākotnes digitālās veselības platformai. Hakatona eksperti, kuri piedalīsies kā komandu mentori un vadīs norises posmus:

Jeļena Solovjova, Dizaina kompetences vadītāja, Tet
Raitis Linde, UX grupas vadītājs, If P&C Insurance, New Initiatives
Madara Zelčāne, Dizaina kompetences vadītāja, Tet
Zane Hartmane, Beyond.UX dibinātāja, Freelance UX dizainere
Marina Petrakova, VREACH līdzdibinātāja, Riga TechGirls līdzradītāja
Krišjānis Určs, Vadošais UX dizaineris, If P&C Insurance, Partner Solutions

📷 Ja Tev ir pieredze darbā ar UX/UI vai produktu attīstību, un esi gatavs izaicinājumiem, vai arī esi eksperts, kurš gatavs sniegt savu redzējumu un dalīties ar pieredzi piesakies hakatonam.

📷 Plašāka informācija un pieteikšanās atrodama šiet: https://www.digitalasveselibashakatons.lv/

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

No 18 gadu vecuma
IT&tehnoloģijas
Inovācija
Studentiem
Pašattīstība