Dienas nometne SPORTA GARS | Visas Iespējas
Pasākumi

Dienas nometne SPORTA GARS

28. jūn 2021, 05:30 - 2. jūl 2021, 15:00

Apraksts:

Nometne, kurā kopā attīstīsim Sporta Garu, veidojot izpratni un pilnveidojot kompetences par veselīga dzīvesveida nozīmi ikdienā.
Slackline nodarbībās apgūsim līdzsvaru, spēju koncentrēties un apzināti kontrolēt savu ķermeni, kā arī prasmes kopīgi mācīties un atbalstīt sabiedrotos.
Roundnet nodarbībās apgūsim spēju darboties komandā 360 grādu laukumā, trenēsim taktisko domāšanu, reakciju, mērķtiecību, cieņpilnas attieksmes viedošanu un stiprināšanu.
Iepazīsimies ar "ledusvīra" Wim Hof metodi un to, kā ar savu apziņu labvēlīgi ietekmēt ķermeni, imūnsistēmu un uzlabot emocionālo labsajūtu.


Nometnes mērķis: attīstīt dalībnieku izpratni un kompetences (zināšanas, prasmes un attieksmi) par veselīga dzīvesveida nozīmi, tostarp kritisku izpratni par personīgo un kolektīvo identitāti un indivīda lomu sabiedrībā; attīstīt bērnu un jauniešu pašcieņu, līderības prasmes un ticību saviem spēkiem.
Nometnes misija: radīt nometnes dalībniekos priekšstatu par sava ķermeņa spējām, uzlabot tās un rosināt ideju, ka sportiskais gars ir panākumu atslēga, kas veicina labsajūtu, dzīvesprieku un labu mentālo un fizisko veselību.
Mērķa īstenošanai: nometnes dalībnieki apgūs dažādus sporta veidus, pilnveidos savu personību kopā spēlējoties, trenējoties un sacenšoties
Nometnes vieta : Rīgas Angļu ģimnāzija, Zvārdes iela 1
Nometnes laiks : 8:45 - 18:00 *dienas nometne
Dalībnieku vecums : 12 - 15 gadi
Maksimālais dalībnieku skaits : 20
Dalības maksa : 110 EUR
Pusdienas iekļautas
Pieteikšanās : ej.uz/SPORTAGARS
Nometne tiek organizēta ar RD IKSD atbalstu.

Vieta

Zvārdes iela 1, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004, Latvia

Dalībnieku Vecums

12 - 15

Dalības maksa

110 € (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Aktīvā atpūta
Vide
Neformālā izglītība
Skolēniem
Pašattīstība
Daba