Diskusijas & Semināri

Dezinformācija - kas tā ir un kā to atpazīt?

Pieteikšanās termiņš: 27. maijs (ceturdiena)

27. mai 2021, 15:00 - 27. mai 2021, 16:00

Apraksts:

Latvijas Drošāka interneta centra Jauniešu padome (JAP) rīko Zoom vebināru "Dezinformācija - kas tā ir un kā to atpazīt?", kur uzzināsi, kas ir dezinformācija, kā arī dažādus piemērus un metodes, pēc kurām informāciju kvalificē kā dezinformāciju.

Vebināru vadīs - Nika Aleksejeva*, Vadošā digitālā pētniece NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra (NATO Stratcom COE) un ASV domnīcas Atlantic Council sadarbības projektā DFRLab.

Dalība tikai reģistrētiem dalībniekiem. Pieteikšanās vebināram līdz 27. maijam plkst. 12:00., aizpildot Zoom reģistrācijas formu šeit: https://saite.lv/IFWp3

27. maijā stundu pirms pasākuma visi reģistrētie dalībnieki saņems saiti uz vebināru.

Vebinārs ir bez maksas. Tās laikā var tikt uzņemti vizuālie materiāli - fotogrāfijas vai video, kas var tikt izmantoti projekta publicitātē.

*Nika ir Vadošā digitālā pētniece NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra (NATO Stratcom COE) un ASV domnīcas Atlantic Council sadarbības projektā DFRLab. Viņa pēta dezinformācijas izplatību un tās novēršanas iespējas digitālajā vidē, piemēram, sociālajos medijos, tiešsaistes ziņās, emuāros un forumos Baltijas valstīs un ārpus tās. Viņas darbs ir parādījies tādos ievērojamos plašsaziņas līdzekļos kā Huffington Post, BBC, NBC, Zeit Online un citos. Viņas viedoklis regulāri izskan Latvijas plašsaziņas līdzekļos.

Ja rodas kādi papildus jautājumi, droši raksti anita@drossinternets.lv

Vieta

Online | Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Mediji