Izaugsme

DARBA TINDERIS

Dalies

Visas Iespējas

Pieteikšanās termiņš: 9. jūnijs (piektdiena)

Dalībnieku Vecums

16 - ...

Dalības maksa

Bezmaksas

Mēs, “Visas Iespējas”, esam radījuši Latvijā vēl nebijušu risinājumu darba meklētājiem – Darba tinderi, kas palīdzēs Tev ievērojami atvieglot darba meklēšanas procesu.

Visas Iespējas dibinātājs Gustavs atzīst: “Ikdienā pieteikšanās darbam ir kaitinošs process. Jauniešiem nepieciešams veidot atšķirīgus CV, rakstīt motivācijas vēstules un pārbaudīt katru dienu, vai ir atbilde no uzņēmuma. Šis process ir vienpusējs un garlaicīgs. Tāpēc mēs ar Darba tinderi vēlamies darba meklēšanu padarīt ātrāku un procesu – iesaistošāku!”

No 26. maija līdz 9. jūnijam piedalies bezmaksas tiešsaistes darba meklēšanas pasākumā “Darba tindera festivāls” un, pavisam iespējams, uzsāc savas jaunās darba gaitas!

Kāpēc piedalīties?

  • Atrodi darbu 1-3 nedēļu laikā.
  • Neskaitāmu CV un motivācijas vēstuļu vietā - izveido vienu profilu platformā.
  • Viss vienuviet - gan darba sludinājumi, gan video intervijas.
  • Izvēlies no 14 dažādām darba nozarēm, sākot ar kultūru, mārketingu, klientu servisu un beidzot ar fizisku darbu un IT.

Nedaudz detalizētāk par procesu:

Darba tinderis ir tiešsaistes platforma: darbatinderis.lv, kurā būs iespējams apskatīt darba vakances, pieteikties tām un ērti sarunāt tikšanos ar potenciālo darba devēju. Darba tindera festivālā reģistrētie darba meklētāji 3 nedēļu laikā meklēs sev labāko saderību ar darba devēju. Pasākums notiks tiešsaistē, tāpēc reģistrēties un piedalīties tiek aicināts jebkurš Latvijas iedzīvotājs, neatkarīgi no dzīvesvietas un laika pieejamības.

Pieteikšanās pirmajam Darba tindera festivālam jau ir sākusies: darbatinderis.lv

Pasākumā piedalīsies vadošie uzņēmumi Latvijā, kas piedāvā gan klātienes, gan attālināto darbu. Daži no uzņēmumiem, kas jau ir apstiprinājuši savu dalību pasākumā: Air Baltic Corporation, Scandiweb, Magebit, Lidl Latvija, Zalaris HR Services Latvia, ELKO Grupa, Ursus Forwarding un citi.

Darba tinderis ir izveidots pēc iepazīšanās platformas “Tinder” principa, tikai šajā gadījumā lietotājs (darba meklētājs) izveido savu profilu un atzīmē, kādas ir viņa intereses, prasmes un kādu darba vietu viņš meklē. Lietotājs varēs redzēt vakances, kurās interese ir bijusi abpusēja – gan no viņa kā darba meklētāja, gan no uzņēmuma pārstāvja puses. Šāds risinājums ir inovatīvs Latvijā – tas paātrina un atvieglo darba meklēšanas procesu gan darba meklētājiem, gan darba devējiem.

Izmēģini mūsu jauno darba meklēšanas risinājumu un atrodi savu darba “match”!

Piesakies te: darbatinderis.lv

Pašattīstība

Visas Iespējas

Mēs esam sociāls uzņēmums, kas atbalsta jauniešus savu iespēju atrašanā un potenciāla izmantošanā, uzturot platformu “visasiespejas.lv”, kā arī īstenojot dažādus uz jauniešu izaugsmi vērstus projektus un pasākumus. Esam atvērta un uz izaugsmi vērsta darba vide, kura iedrošina uz darbu skatīties ar elastīgu pieeju - gan klātienes modeļa, gan darba laika ziņā.

Uz organizācijas profilu

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!