Izaugsme

“Connecting te Dots: Coaching for employability with Erasmus+”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

Pieteikšanās termiņš: 6. maijs, 2019

Dalībnieku Vecums

18 - ...

Dalības maksa

29 € (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Apraksts:

Aicinām pieteikties mācībām jaunatnes jomā strādājošajiem, kuru mērķis ir parādīt, kā izmantot koučinga metodi un rīkus, lai attīstītu uzņēmējdarbības spējas, kuras pēcāk izmantot jaunatnes organizāciju ikdienas darbā.

Mācības “Connecting te Dots: Coaching for employability with Erasmus+” ir paredzētas, lai savienotu nevalstisko organizāciju un jauniešu grupu vēlmes ar programmas “Erasmus+” projektu iespējām.

Mācību mērķi:

  1. piedāvāt praktiskus rīkus, lai uzlabotu uzņēmējdarbības kompetences;
  2. atbalstīt profesionālo attīstību;
  3. sniegt noderīgas metodes un koučinga metodes, lai kopā ar jauniešiem īstenotu starptautiskus projektus programmās “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”

Mācību laikā dalībnieki:

  • izvērtēs savas profesionālās vajadzības un līdzšinējo pieredzi darbā ar jaunatni;
  • identificēs savas stiprās puses un potenciālu, kuru turpināt attīstīt;
  • saskatīs iespējas, kā veidot savu nākotnes karjeras scenāriju un pilnveidoties;
  • gūs pieredzes apmaiņu un iepazīst EntreComp (Entrepreneurship Competence Framework);
  • atklās, kā attīstīt darbu ar jaunatni;
  • izpētīs jaunas iniciatīvas, kas veicinātu uzņēmējdarbības attīstību;
  • uzzinās, kā jaunatnes darbā iegūtās zināšanas papildināt ar programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” iespējām.

Ikviens mācību dalībnieks veiks piecus soļus, lai mācību laikā sasniegtu rezultātus. Pirmais cikls – definēt; otrais – atklāt; trešais – sapņot; ceturtais – radīt; piektais – ieviest.

Mācībām aicināti pieteikties jaunatnes jomā strādājošie (jaunatnes darbinieki, mentori, mācību vadītāji), kuri ir ieinteresēti izkopt koučinga tehniku.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 eiro apmērā. Ar mācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā, pēc līdzfinansējuma segšanas JSPA iegādājas biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc mācībām gaidīsim no Tevis, ka:
• kopā ar projektu koordinatori pārrunāsi pasākuma rezultātus un ieplānosi to izplatīšanas aktivitātes;
• sagatavosi un nopublicēsi vismaz vienu publikāciju medijos;
• sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēsi rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas), kā arī iesniegsi visus ceļošanas dokumentus un pavadošus dokumentus.

Pieteikties mācībām iespējams SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) darbojas kopš 1999. gada. Tā ir izglītības un zinātnes ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras mērķis ir veicināt jauniešu aktivitāti un mobilitāti, līdzdalību jaunatnes brīvprātīgajā darbā, neformālās izglītības un jaunatnes informācijas programmās un projektos, kā arī veicināt jauniešu neformālo izglītību saistībā ar mūžizglītību. JSPA administrē dažādas starptautiskas un nacionālas programmas: “Erasmus+: Jaunatne darbībā”; Eiropas Komisijas informācijas tīklu jauniešiem Eurodesk, eTwinning, Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmu, Jauniešu garantijas projektu “PROTI un DARI!”

Uz organizācijas profilu

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!