Co-working iespējas uzņēmējdarbībā | Visas Iespējas
Pasākumi

Co-working iespējas uzņēmējdarbībā

28. aug 2019, 15:00 - 28. aug 2019, 17:00

Apraksts:

Vai esi kādreiz aizdomājies par sava biznesa radīšanu? Varbūt tev jau ir prātā kāda biznesa ideja, ko tu labprāt īstenotu? Vai arī tu vēlies noskaidrot daudz vairāk par Co-Working iespējām gan Latvijā, gan Eiropā? Eurofortis piedāvā vienreizēju iespēju piedalīties bezmaksas konferencē par Co-Working iespējām, Jums būs iespēja dzirdēt pieredzes stāstus, gan no vietējiem, gan no cilvēkiem no citām Eiropas valstīm. Un kas zin, varbūt pēc šī tev izdosies pašam izveidot veiksmīgu uzņēmējdarbību.

Pasākumā kā lektori piedalīsies:

Ozan Selçuk no Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Turcijā iepazīstinās Jūs ar Erasmus stratēģiskās sadarbības projektiem un pastāstīs par savu koordinēto projektu Inclusive health.

Desiree Scalia no CIAPE - Centro Italiano per l'Apprendimento Permanente Itālijā iepazīstinās Jūs ar vēlvienu Erasmus stratēģiskās partnerības projektu Rural Re-working.

Jāzeps Bikše no organizācijas Free Riga ir viens no šīs organizācijas līderiem. Jāzeps dalīsies ar savu pieredzi par to, kā Rīgas pamestajām ēkām dot otro elpu un no defekta rast efektu. Varbūt tieši Tu pēc šīs lekcijas gūsi jaunas idejas un motivāciju iesaistīties šāda veida projektā un tiks radītas jaunas iespējas.

Unda Blaumane no iDEA HOUSE events novadīs lekciju par savu pieredzi par to, kā sākt savu uzņēmējdarbību un par to, kā cik svarīgs bija co-working iespēja viņas uzņēmējdarbības sākumā.

Bet tas vēl nav viss!

Pasākuma laikā, būs iespēja arī pieteikties un doties pilnīgi atmaksātā pieredzes apmaiņas braucienā (ar dienas naudu) uz Horvātiju.
Atnāc un uzzini vairāk!

Dalībnieku Vecums

16 - ...

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
Start up
Līdz 18 gadiem
Bizness
Tīklošanās
Jaunatnes darbinieki
Neformālā izglītība
Skolēniem
Studentiem
Erasmus+