Citādā Rīga: Video studija | Visas Iespējas
Citi

Citādā Rīga: Video studija

Pieteikšanās termiņš: 26. jūlijs, 2020

28. jūl 2020, 08:00 - 31. jūl 2020, 13:00

Apraksts:

Video ir viens no efektīvākajiem mūsdienu rīkiem, lai parādītu savu redzējumu un pastāstītu savu stāstu. Vai vēlies apgūt video veidošanu un pastāstīt savu stāstu par Rīgu?

Piesakies Video studijas nodarbībām, kurās varēsi iemācīties, ko jaunu un papildināt jau esošās zināšanas par video plānošanu, filmēšanu un apstrādi, darboties praktiski, uzzināt dažādus video veidošanas knifiņus, kā arī iepazīt Rīgu un jaunus cilvēkus.

Ar knifiņiem un praktiskām niansēm dalīsies video satura veidotājs Mārcis Birste, kurš jau vairāk kā 8 gadus veido dažādu pasākumu video Latvijā un ārvalstīs. Kā Mārcis saka par savu video stilu: “Vairāk dokumentāls un mazāk inscenēts.”

Nodarbības notiks 4 dienas - 28., 29., 30. un 31. jūlijs no 11:00 līdz 16:00, jauniešu studijā “BaMbuss”, Brīvības gatvē 204 un dažādās Rīgas apkārtnēs.

Dalībnieku skaits ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 26.07.2020., aizpildot pieteikumu https://forms.gle/61SS9kccfAPuQrYg6 !

Pasākums tiks uzņemti vizuālie materiāli - fotogrāfijas un video, kas var tikt izmantoti projekta un studijas publicitātē. Kopā ievērosim distanci un visus nepieciešamos drošības pasākumus.

Pasākumu organizē Baltijas reģionālais fonds Jauniešu studijas "BamBuss" projekta “Citādā Rīga” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
Kultūra
Vide
Foto&video
Māksla