CIK DAUDZ TU SPĒJ PANEST? SARUNA PAR EMOCIONĀLO INTELIĢENCI. | Visas Iespējas
Diskusijas & Semināri

CIK DAUDZ TU SPĒJ PANEST? SARUNA PAR EMOCIONĀLO INTELIĢENCI.

Pieteikšanās termiņš: 13. septembris (pirmdiena)

13. sep 2021, 14:00

Apraksts:

Emocionālo inteliģenci nu jau dēvē par vienu no nākotnes svarīgākām iemaņām. Arī žurnāls “Forbes” 2020. gadā nosauca 5 organizāciju pieprasītātās “soft” iemaņas, kuras ir svarīgas katra uzņēmuma veiksmīgai pastāvēšanai, un, tāpat kā radošums, spēja pārliecināt un ietekmēt, sadarboties un pielāgoties, arī emocionālā inteliģence ir šajā vēlmju sarakstā.

Tai ir liela nozīme arī mentālās veselības uzturēšanā, jo emocionālās inteliģences attīstība ļauj mums izvēlēties reakcijas un sajūtas konkrētajā situācijā. Ideja ir vienkārša: jo lielāka izvēle, jo lielāka pielāgošanās. Pieaug apzinātības līmenis, un tas nozīmē, ka cilvēks "neiesprūst" negatīvajās vai nepalīdzošās emocijās.

Attīstot šo iemaņu:
• Pieaug motivācija, lojalitāte un iesaiste,
• Paaugstinās personīgā efektivitāte un produktivitāte,
• Notiek komunikācijas prasmju attīstība un savtarpējo attiecību uzlabošanās,
• Paaugstinās stresa noturība un notiek emocionālās izdegšanas profilakse.

Pasākumā 13. septembrī būs iespēja uzzināt, kas ir emocionālā inteliģence, kā to var attīstīt un kā tā iespaido mentālo veselību un labbūtības līmeni kopumā.Pasākumu vadīs Laila Snidzāne - augstākā līmeņa vadītāja ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mazo un vidējo komandu vadīšanā un attīstībā dažādu nozaru uzņēmumos; “MetaCoach” mācību centra vadītāja (www.metacoach.lv), praktizējošais koučs, biznesa iemaņu, koučinga un personības attīstības programmu trenere.

Uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, pasākumu iespējams apmeklēt klātienē Latvijas Universitātes studentu Biznesa inkubatora telpās Aspazijas bulvārī 5, 222. telpā. Lai pieteiktos dalībai pasākumā klātienē, nepieciešams aizpildīt anketu: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSek8A.../viewform

Vieta

Aspazijas bulvāris 5, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Tīklošanās
Studentiem
Pašattīstība