Ceļā uz iecietīgāko sabiedrību | Visas Iespējas
Diskusijas & Semināri

Ceļā uz iecietīgāko sabiedrību

Pieteikšanās termiņš: 30. septembris (ceturdiena)

5. okt 2021, 09:00 - 22. apr 2022, 09:00

Apraksts:

Biedrības "Līdzdalības platforma” un Latvian Centre for Human Rights / Latvijas Cilvēktiesību centrs aicina nevalstiskās organizācijas piedalīties apmācību programmā par diskrimināciju un naida runas/ noziegumu izpausmēm un to mazināšanu “Ceļā uz iecietīgāko sabiedrību”. 🤝

👥💬 Mācību programmas mērķis ir stiprināt nevalstisko organizāciju kapacitāti neiecietības izpausmju mazināšanā un reaģēšanā uz diskriminācijas un naida runas/noziegumu izpausmēm. 

Mācību programma sastāv no trīs posmiem:

👁️ 2021.gaga 5.-7.oktobris: Mācību ievads - seminārs 

Seminārs aptvers teorētiskās un praktiskās sesijas par dažādām neiecietības izpausmēm, t.sk. diskrimināciju, naida runu un naida noziegumiem. Dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar labo prakšu piemēriem un praktiskajām metodēm.

💬 2021.oktobris - 2022.marts - iniciatīvu īstenošana 

Dalībnieki 6 mēnešu laikā, savstarpēji sadarbojoties, sagatavo un novada izglītojošo pasākumu kādai sabiedrības grupai ar mērķi paaugstināt izpratni par naida runas/ diskriminācijas un neiecietības jautājumiem un veicināt iecietību. 

🗣️ 2022.gada 6.-7.aprīlis (provizoriski)* - Izvērtēšanas un pieredzes dalīšanas seminārs. 

Divu dienu apmācību seminārs, kura laikā dalībniekiem būs iespēja dalīties ar savu pieredzi un praksēm. 

📩 Dalībai programmā var pieteikties līdz 2021.gada 27.septembrim, aizpildot pieteikuma formu: https://forms.gle/3u8YcZjzHBVyzPza8 

🙌 Dalība semināros ir bezmaksas. Dalībnieki, kas tiks apstiprināti dalībai, apņemas piedalīties visā apmācību programmā no 2021.gada oktobra līdz 2022.gada aprīlim.

* Mācību programma tiek organizēta projektā “Ceļā uz iecietīgāku sabiedrību: informēšana, izglītošana, atbalsts un sadarbība.” Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds".

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildība
Apmācības
Kultūra
Tīklošanās
Foto&video
Jaunatnes darbinieki
Neformālā izglītība
Inovācija
Pašattīstība
Daba
Ceļošana
Veselība