Diskusijas & Semināri

Būt sadzirdētiem Ministru kabinetā!

Pieteikšanās termiņš: 6. oktobris, 2020

7. okt 2020, 13:00 - 7. okt 2020, 15:00

Apraksts:

Hei, aktīvais jaunieti, šis ir pasākums tev!

Ja darbojies skolas vai augstskolas pašpārvaldē, biedrībā vai vienkārši interesējies par iesaistīšanos lēmumu pieņemšanā vietējā, nacionālā vai Eiropas Savienības līmenī, piesakies Eiropas Savienības mājas rīkotajām bezmaksas mācībām „Būt sadzirdētiem 2020!”, kas notiks tiešsaistē 6., 7., 13. un 14. oktobrī.

Mācību ciklā būs iespēja uzzināt, ko un kā darīt, lai tavas idejas tiktu uzklausītas un ņemtas vērā pašvaldībās, ministrijās, Saeimā, ES institūcijās un citās starptautiskās organizācijās. Kā panākt tavas ierosinātas efektīvas pārmaiņas? Kā pārliecināties, ka jauniešu viedokļi tiek sadzirdēti?

Otrajā nodarbībā 7. oktobrī plkst. 16 tev būs iespēja dzirdēt Līgas Stafeckas, Domnīca Providus / Centre for Public Policy Providus vadošās pētnieces, lekciju. Izzināsi ministriju un Ministu kabineta darbības ABC, iegūstot zināšanas veiksmīgai interešu aizstāvībai tajās.

Otrajā nodabības daļā savā pieredzes stāstā par studentu interešu aizstāvību Ministu kabinetā dalīsies Latvijas Studentu apvienība prezidente Justīne Širina, par darbību Memoranda padomē - Latvijas Jaunatnes Padome (LJP) pārstāve, Latvijas skauti un gaidas vadītāja Agnija Jansone.

Nodarbību moderēs Kristiāna Plāte, Club "The House".

Izmanto iespēju uzdot savu jautājumu un iesaistīties sarunās ar vienaudžiem!

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties iepriekš. Katrai nodarbībai, kas notiks platformā Zoom, jāpiesakās atsevišķi. Piedalīties aicinām pēc izvēles – visās, dažās vai vienā nodarbībā.

Reģistrācija 7. oktobra nodarbībai: https://zoom.us/.../tJEvcOGopzoiEtLPJbzKHeBbVsYTIRgXPo_O

Uzzini vairāk un piesakies pārējām nodarbībām: http://bit.ly/but-sadzirdetiem-2020

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

ApmācībasSkolēniemStudentiemPašattīstībaPolitika