Brīvprātīgais darbs Eiropā | Visas Iespējas
Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs Eiropā

Pieteikšanās termiņš: 30. novembris (otrdiena)

3. dec, 22:00 - 3. feb 2023, 22:00

Apraksts:

Brīvprātīgā darba projekti Eiropā

Eiropas Solidaritātes Korpuss ir Eiropas Savienības programma, kas ļauj 18-30 gadus veciem jauniešiem doties uz kādu no Eiropas valstīm, kur 2 līdz 12 mēnešus strādāt kā brīvprātīgajam. Tā ir iespēja jauniešiem apgūt jaunas prasmes, iemācīties valodu, izkāpt no savas komforta zonas, atbalstīt sev tuvus mērķus, piedzīvot neaizmristamu piedzīvojumu.

Ko var darīt?

Eiropas Solidaritātes Corpuss (ESC - https://europa.eu/youth/solidarity_en ) projektu tēmas ir ļoti dažādas – darbs ar jauniešiem un bērniem, pilsoniskā aktivitāte, sociālā aprūpe un iekļaušana, vide, neformālās izglītības programmas, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas, mediji, kultūra un radošums, attīstības sadarbība u.c.

Izmaksas

Pieteikšanās ESC projektiem un dalība tajos ir bez maksas. Programma sedz brīvprātīgā uzturēšanās izdevumus, apdrošināšanu, ceļa izdevumus, kā arī izmaksā katru mēnesi kabatas naudu.

Kā atrast brīvprātīgā darba projektu?

- Sākumā jāatrod nosūtītājorganizācija Latvijā, kas Tevi sagatavos brīvprātīgajam darbam, kā arī atbalstīs brīvprātīgā darba laikā. Mēs, Esi labs!, esam viena no lielākajām un aktīvākajām brīvprātīgo nosūtītājorganizācijām Latvijā un mēs būtu gatavi būt Tava nosūtītājorganizācija.

Piesakoties projektam, bieži tiek prasīta nosūtītājorganizācijas kontaktifnormācija. Te arī informācija par mums:

„Esilabs!”

Akreditācijas nr. 2017-1-LV02-KA110-001800

PIC number:945306420

Reg. nr. 40008161127

OID: E10033119

E-pasts: esilabs.evs@gmail.com,

- Tāpat jāatrod projekts un uzņēmējorganizācija, kura plāno projektu tuvākajā laikā. Šeit var atlasīt projektus pēc to sfēras, sākšanās termiņa vai arī norises vietas: https://europa.eu/youth/volunteering/project_en

Tāpat mēs regulāri publicējam informāciju par projektiem, kurus organizē mūsu partnerorganizācijas, mūsu facebook lapā: https://www.facebook.com/EsiLabs/

Droši sazinies ar mums un mēs palīdzēsim Tev atrast piemērotāko brīvprātīgā darba projektu, izstāstīsim visu par un ap ESC un atbildēsim uz visiem Taviem jautājumiem.

Dalībnieku Vecums

18 - 30

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildība
Kultūra
No 18 gadu vecuma
Stipendija
Neformālā izglītība
Studentiem
Pašattīstība
Ceļošana
Erasmus+