Brīvprātīgais darbs Austrijā | Visas Iespējas
Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs Austrijā

Pieteikšanās termiņš: 30. aprīlis, 2020

30. sep 2020, 21:00 - 30. sep 2021, 21:00

Apraksts:

Mūsu partnerorganizācija Tirolē, Austrijā, meklē brīvprātīgos ESC (European Solidarity Corps) projektiem. Brīvprātīgiem būtu jāstrādā ar bērniem, kas ir nonākuši patversmē, vai ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

- Projektu ilgums no 10.2020 – 10.2021 (projekta sākuma datums var tikt pārcelti, ja situācija Eiropā nebūs mainījusies)
- Brīvprātīgā vecums: 18-30 gadi

Vairāk par projektiem var lasīt: www.mei-infoeck.at/volunteer

Pieteikumu (CV un motivācijas vēstuli, kā arī anketu https://drive.google.com/file/d/1V-GEPgynPHRdpFGZ9G_rW9nnMcLPqOLr/view?usp=sharing) nosūtīt uz attiecīgā projektā norādīto kontaktinformāciju.

Ja Jums ir kādi papildus jautājumi par projektiem, droši sazinieties ar Eva-Maria Kirschner (eva-maria.kirschner@infoeck.at).

Projektu finansē European Solidarity Corps programma un sedz pilnībā visas izmaksas - ceļa izdevumus, kabatas naudu, ēšanas naudu, dzīvesvietu, apdrošināšanu.

Par šo programmu vairāk iespējams lasīt šeit: http://jaunatne.gov.lv/lv/eiropas-solidaritates-korpuss/brivpratigais-darbs

Jau kopš 2011. gada biedrība Esi labs ir viena no vadošajām brīvprātīgo nosūtītājorganizācijām Latvijā. Ja vēlies, lai arī šim projektam mēs būtu Tava nosūtītājorganizācija, dod ziņu (mūsu epasts - esilabs.evs@gmail.com).

 

Dalībnieku Vecums

18 - 30

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

No 18 gadu vecuma
Neformālā izglītība
Ceļošana
Erasmus+