Be Found | Orientēšanās spēle | Visas Iespējas
Pasākumi

Be Found | Orientēšanās spēle

Pieteikšanās termiņš: 14. maijs (piektdiena)

15. mai 2021, 07:00 - 15. mai 2021, 15:00

Apraksts:

Be Found - Be yoU! 📷

Par  godu solidaritātes projekta BeÜ noslēgumam, aicinām Tevi piedalīties  neaizmirstamā piedzīvojumā - orientēšanās spēlē, kurā būs iespēja  atskatīties un vēlreiz izdzīvot katru no 📷 projekta tēmām, sākot ar ieradumiem un beidzot ar pieaugšanu.

Šis pasākums sniegs iespēju ne tikai gūt jaunas zināšanas un labi pavadīt laiku, bet arī saņemt dažādas balvas no BeÜ komandas! 📷📷

📷 Sestdien, 15.05.2021
📷Ogres Zilajos kalnos pie Dubkalnu karjera
📷Doties  piedzīvojumā var sākot no plkst. 10:00 līdz par 18:00 (kopējais spēles  ilgums aptuveni 2-3 h, tāpēc izejot 18:00, jārēķinās, ka beigas var būt  ap kādiem 20:00)

Dalībai spēlē būs nepieciešams viedtālrunis 📷, kurā jābūt aplikācijai “Actionbound”.
Spēli var spēlēt vai nu individuāli 📷, vai komandās 📷  (katram jābūt tālrunim ar aplikāciju), taču jāatcerās par  ierobežojumiem, tāpēc komandā nedrīkst būt vairāk par 2 mājsaimniecībām  vai 10 cilvēkiem kopumā.

📷 Piedalīties spēlē vari sev ērtākajā laikā, taču to, ka vispār plāno ierasties, lūdzu atzīmēt šajā anketā - https://forms.gle/8odg2BEe87XweVPVA (komandu piereģistrē viens dalībnieks)

Dodies piedzīvojumā un atrodi sevi! 📷📷

Projekts  BE YOU tika finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes  korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu  aģentūra, atbalstu.

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Aktīvā atpūta
Pašattīstība
Daba