BaM's Foto klubs | Visas Iespējas
Pasākumi

BaM's Foto klubs

Pieteikšanās termiņš: 6. septembris, 2020

7. sep 2020, 15:00 - 7. sep 2020, 17:00

Apraksts:

Turpinām BaMs Foto klubu - droši aicināti pievienoties visi foto interesenti pievienoties domu biedru grupai par un ap fotogrāfiju!

BaM’s Foto klubā atkārtosim vai apgūsim, ko jaunu fotogrāfijā. Iesim kopā dabā un veidosim paši savus klusās dabas uzstādījumus. Plānotas ir tikšanās ar vadošajiem fotogrāfiem, mini plenēri, dalības izstādēs un citos izglītojošos pasākumos (arī pašiem tās organizējot). Tikšanās forma – mācamies un darām kopā.

Veidosim paziņu loku draudzībai un sadarbībai, radīsim vidi, kurā viens ar otru pozitīvi sacentīsimies ar idejām, piedaloties iekšējos un ārējos foto konkursos!
BaM’s Foto klubu vadīs profesionāla fotogrāfe, pasniedzēja, studente un māksliniece Inese Kalnina Photography (IG Inese Kalnina Photographer).

Tikšanās notiks 2x mēnesī pirmdienās (apmēram 2 h) Jauniešu studijā “BaMbuss”.
Dalība, aizpildot pieteikumu līdz 06.09.2020 - https://saite.lv/WzZjF

Nodarbības ir bez maksas, tajās tiks uzņemti vizuālie materiāli - fotogrāfijas un video, kas var tikt izmantoti studijas publicitātē. Kopā ievērosim distanci un visus nepieciešamos drošības pasākumus.

Pasākumu organizē Baltijas Reģionālais fonds #jsBaMbuss sadarbībā ar Inese Kalnina Photography, studijas darbību finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
Kultūra
Līdz 18 gadiem
Foto&video
Neformālā izglītība
Dizains
Skolēniem
Studentiem
Pašattīstība
Māksla