“Augmentētā Eiropa. Mūsu nākotne ir savienota”. | Visas Iespējas
Diskusijas & Semināri

“Augmentētā Eiropa. Mūsu nākotne ir savienota”.

Pieteikšanās termiņš: 11. jūnijs (piektdiena)

8. jūn 2021, 21:00 - 12. jūn 2021, 21:00

Apraksts:

Pirmdien, 14. jūnijā plkst. 19:00 platformā Zoom, norisināsies starptautiskā Eiropas Savienības projekta “AugE” noslēguma pasākums “Augmentētā Eiropa. Mūsu nākotne ir savienota”.

Pasākuma koncerta un prezentāciju programmā priekšnesumu sniegs nigēriešu izcelsmes mūziķis no Itālijas, Deivids Blanks (David Blank), kā arī ar sabiedrībā aktuālām tēmām mākslas un radošuma kontekstā iepazīstinās internacionāli mākslinieki un eksperti. RIXC māksliniece Rasa Šmite iepazīstinās ar to, kā klimata pārmaiņas un ekoloģiju ir iespējams iepludināt mākslā, digitālais grieķu futūrists Dimitris Dimitriadis ielūkosies, kā nākotnē uzņēmējdarbību varētu veicināt sociālie tīkli un radošums, kamēr kanādiešu mākslinieks un inženieris no Berlīnes  – Maikls Angs (Michael Ang) jeb Mangs (Mang) iepazīstinās, kā grafiti ir iespējams radīt digitāli, ar mākslas starpniecību savienojot cilvēkus no dažādām lokācijām.

Aicinām pieteikties visus interesentus līdz šīs nedēļas sestdienai, 12. jūnijam šeit! Dalībai pasākumā nav vecuma ierobežojuma, taču jo īpaši gaidīsim jauniešus, studentus un skolēnus! Pasākums ir bezmaksas.

Vēlies uzzināt, kas ir sagaidāms pasākumā? Pieslēdzies 11.jūnijā plkst. 19:00 pasākuma prezentācijai virtuālajā platformā Spatial Chat: https://spatial.chat/s/augmentedeurope
Satiec projekta līderus un pasākuma lektorus!

Vieta

Online

Dalībnieku Vecums

14 - ...

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Kultūra
Līdz 18 gadiem
Vide
Bizness
Foto&video
Dizains
Skolēniem
Mediji
Studentiem
Māksla
Daba
Politika
Zinātne